Ogrody Tematyczne Hortulus
Godziny zwiedzania w pięknych ogrodach

Ogrody Hortulus są podzielone na dwie lokalizacje. Ogrody z labiryntem są przeogromne, jednak... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 10 września 2019
Tomek B
Poznań, Polska
Rewelacja

Nie jestem fanem ogrodów, jednak Hortulus swoją różnorodnością zrobił na mnie duże wrażenie... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 7 września 2019
jansta_gool
Poznań, Polska

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jesli jesteś w Kołobrzegu, Koszalinie albo gdzies w poblizu to musisz odwiedzic ogrody tematyczne w Dobrzycy. Miejsce to naprawdę robi wrazenie. Przepiekne kompozycje roslin na ogromnym terenie.

Dziękujemy, Mania0000
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Pięknie i ciekawie urządzone ogrody tematyczne,plac zabaw,labirynt itd. ...poprostu świetnie spędzony dzień z rodzina POLECAM!

Dziękujemy, Przemek k
Zrecenzowano: 11 sierpnia 2019

Ogrody ładne i ciekawe - szczególnie dla miłośników kwiatów, krzewów, itp. Niestety część ścieżek jest z nierównych kamieni, dość ciężkich do przejścia. Do labiryntu i wieży widokowej trzeba dojechać około 2km. Przejście labiryntu jest bardzo fajną zabawą, jednak nie polecam po deszczu - my byliśmy dzień po ulewie i tonęliśmy po kostki w błocie...

Dziękujemy, Joanna C
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Mogę z czystym sercem polecić. Piękne miejsce zarówno z uwagi na pomysł, jak i cudowną roślinność. Widać, że atrakcja ta ma już trochę lat, bo był czas aby o nią zadbać, przemyśleć pomysł i go zastosować. Ogrody botaniczne nie mają z tym miejscem szans. PS labirynt wbrew temu co myślicie wcale nie jest taki prosty Mapa i umiejętność korzystania z niej niezbędna!

Dziękujemy, mprusz
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2019

Zdjecia nie pokrywają się z tym co możemy zobaczyć w internecie. Ogólnie ogród ładny, ale bez szału. Spodziewałam się czegoś wow albo chociaż trochę wow.

2  Dziękujemy, vnkv00