“Fatalne miejsce! ”
Piekielna Kuchnia — recenzja

Piekielna Kuchnia
Nr 1 wśród 1 Restauracje (Narew)
Zrecenzowano 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jeśli restauracja miała na celu pokazać prawdziwe piekło, to odniosła sukces! Po wejściu uderza człowieka smród, podłoga i stoły są brudne. Na ladzie leżą zużyte naczynia! Sam wygląd powoduje, ze człowiek wychodzi zniesmaczony!

Dziękujemy, laskowskiofficial

Zrecenzowano 27 czerwca 2019

Domowa kuchnia, wszystko przygotowywane na miejscu, żadnej lipy, duże porcje, można się najeść za niewielkie pieniądze. Barszcz ukraiński, dwa spore kawałki karkówki w kapuście z ziemniakami, sok z czerwonych grapefruitów - 18,50 pln. Polecam!

Dziękujemy, Bogdan T
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Z zewnątrz jak i wewnątrz delikatnie mówiąc nie zachwyca. Byliśmy w trakcie majówki i połowy menu nie było. To co dostaliśmy było smaczne. Obsługa słaba. Ceny bardzo przystępne.

Dziękujemy, 530mirekt
Zrecenzowano 20 października 2018

Jedzenie bardzo smaczne, obsługa bardzo miła... Tym charakteryzuje się restauracja "Piekielna Kuchnia".

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, Julianeiro
Zrecenzowano 10 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Placek świeżo tarty :) i bardzo duży.
karkówka pyszna i dobrze zrobiona. Lokal ładny i czysty. Ceny w porządku Polecam !!!

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, marcint778

Byłeś(-aś) w Piekielna Kuchnia? Podziel się wrażeniami!