Zrecenzowano: 12 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Restauracje polecila mi Gdanszczanka. Warto bylo jechac. Pyszna zupa cytrynowa z indykiem, piers z kaczki rewelacyjna, pieknie podana. Zupa rybna bardzo dobra, tylko troche malo ryby w niej bylo. Po obiedzie mozna zobaczyc stadnine i konie.

Data pobytu: kwiecień 2018, podróż z rodziną
Dziękujemy, Izabela B
Zrecenzowano: 11 lutego 2018

Perełka. Kuchnia na bardzo wysokim poziomie. Kucharz autentycznie zainteresowany opiniami gości, bardzo ciekawie opowiada o dostępnym menu. Duży wybór dań, ale flagowa gęś naprawdę robi wrażenie. Wystrój sali przytulny, zachęcający. Zdecydowanie warto odwiedzić.

• Data pobytu: luty 2018, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Joanna Ś
Zrecenzowano: 29 listopada 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła atmosfera, ciepło i przytulnie. Muzyka wprawia w dobry nastrój. Pokoje przestronne i wygodne. Łazienki duże pozwalające na swobodne korzystanie, nawet pokaźnym osobą . Śniadania takie jak lubię. Zawsze estetycznie zaserwowane. Pierś z gęsi godna polecenia jak również żurek na prawdziwych.

Data pobytu: listopad 2017, podróż w pojedynkę
1  Dziękujemy, KacMorderca
Zrecenzowano: 24 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie, miła obsługa, dużo miejsca w okół restauracji na rodzinny spacer w pobliżu natury. Wystrój przyciąga i zachęca do powrotu. Miejsce idealne dla rodzin jak i na wypad tylko we dwoje
Polecam :)

Data pobytu: wrzesień 2017, podróż z rodziną
Dziękujemy, Karol_bdg
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2017

W restauracji Zielona Brama byłam nie raz, nie dwa i nie trzy. Byłam już tam niezliczoną ilość razy, a za każdym razem było pysznie, było pachnąco i zaskakująco.
Każda potrawa to symfonia smaku przygotowana pod czujnym okiem Szefa Kuchni pana Tomasza Szydzikowskiego.
To właśnie w Zielonej Bramie skosztować mogłam pyszną kaczkę, gęsinę, staropolskie zupy oraz pierwszy raz w życiu skusiłam się na carpaccio wołowe.
Cudowne miejsce, z nieprawdopodobną duszą, z fantastycznym smakiem, normalnymi cenami, deserami na miarę królewskich restauracji i kieliszeczkiem nalewki od samego szefa kuchni.
Polecam każdemu lubiącemu pysznie zjeść, a właścicielom restauracji oraz wszystkim pracownikom życzę kolejnych udanych lat i sali pełnej gości.

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż ze znajomymi
Dziękujemy, 1979misia