“Pysznie, malowniczo ... ale...”
Restauracja WIDOK — recenzja

Restauracja WIDOK
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Przywidz)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa fatalna, chaos przy zamówieniach, panie kelnerki niczym ćmy błąkające się wokół światła , a światłem niewątpliwie było jedzenie. Bardzo dobre, zwłaszcza ciasta ( tarta czekoladowa z malinami, beza i mini torcik-czekoladowy z orero) przypadły mi do gustu. Pychota. Na plus ciekawa zastawa stołowa na której były podane dania, wielkość porcji-taka w sam raz , widok na jezioro, smakowitość dań głównych ( chłodnik, sałatka z wędzonym pstrągiem, żeberka) Minus obsługa .

Dziękujemy, J8438WOannak

Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Jak dla mnie idealne miejsce na obiad. W menu zadowalająca ilość pozycji (nie za dużo nie za mało), co pozwala na szybkie podjęcie decyzji. Porcje duże i bardzo smaczne. Dodatkowo możliwość wybrania stolika na tarasie i podziwianie pięknego jeziora.

Dziękujemy, nutella356
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne, świeże jedzenie. Solidne porcje - wystarczy jedno danie. Dobra i sprawna obsługa. Polecam wszystkim !

1  Dziękujemy, szymona359
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Miła obsługa przepyszne dania oraz desery urokliwe miejsce. Plac zabaw dla dzieci serdeczne polecam!!!!

1  Dziękujemy, Motyl-pod
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jakość potraw absolutnie nieadekwatna do ceny. Za takie pieniądze można zjeść w dobrej restauracji potrawy na wysokim poziomie, niestety tutaj potrawy są poprawne ale nie ma tego wow, które sprawia ze chce się wrócić i zapłacić takie pieniądze. Żałuje wydanych pieniedzy. Żurek, chłodnik, dwa razy zraz i pizza margarita plus kompot to wydatek ponad 135 zł. Miałem ochotę na wino, ale jest ono przechowywane jak na załączonym zdjęciu. Czyli na słońcu. To mówi wszystko.

2  Dziękujemy, fan_jedzenia

Restauracja WIDOK — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja WIDOK? Podziel się wrażeniami!