“Świetne jedzenie.”
Restauracja WIDOK — recenzja

Restauracja WIDOK
Nr 1 wśród 4 Restauracje (Przywidz)
Zrecenzowano 25 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo smaczne, świeże jedzenie. Solidne porcje - wystarczy jedno danie. Dobra i sprawna obsługa. Polecam wszystkim !

1  Dziękujemy, szymona359

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Miła obsługa przepyszne dania oraz desery urokliwe miejsce. Plac zabaw dla dzieci serdeczne polecam!!!!

1  Dziękujemy, Motyl-pod
Zrecenzowano 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jakość potraw absolutnie nieadekwatna do ceny. Za takie pieniądze można zjeść w dobrej restauracji potrawy na wysokim poziomie, niestety tutaj potrawy są poprawne ale nie ma tego wow, które sprawia ze chce się wrócić i zapłacić takie pieniądze. Żałuje wydanych pieniedzy. Żurek, chłodnik, dwa razy zraz i pizza margarita plus kompot to wydatek ponad 135 zł. Miałem ochotę na wino, ale jest ono przechowywane jak na załączonym zdjęciu. Czyli na słońcu. To mówi wszystko.

2  Dziękujemy, fan_jedzenia
Zrecenzowano 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jadłem tutaj: pstrąga w sosie koperkowym, pizzę z krewetkami, zupę rybną, chłodnik litewski, zrazy. Nic mnie nie zawiodło. Smaczne. Najbardziej smakował mi pstrąg w sosie koperkowym i mizeria. Szef kuchni poleca w drodze degustacji wino. Kupiłem do domu buteleczkę. Teraz skończyłem zupkę rybna i jest nieźle. Teraz zrazy raz jeszcze. Pozdrawiam.

1  Dziękujemy, dariuszs993
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Jeżeli nigdy nie jedliście kaszubskiej zupy rybnej to warto tam wpaść. Zastanowiło nas tylko skąd na Kaszubach krewetki? Jako rodowita Kaszubka pierwszy raz jadłam taką zupę, a uwierzcie mi kocham zupy rybne i gdziekolwiek jestem zawsze staram się spróbować. I ta krewetka mnie tam totalnie zaskoczyła. Dobry chłodnik, lepsza od chłodnika pizza, ale trochę wysokie ceny jak na Przywidz. Widać od razu, że lokal nastawiony na turystów.

Dziękujemy, agnieszkaw396

Restauracja WIDOK — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Restauracja WIDOK? Podziel się wrażeniami!