Royal Island Resort & Spa
Dusit Thani Maldives(Baa Atoll)
6 840 USD
2 255 USD
2 370 USD
Hotels.com
  • Śniadanie w cenie
Anantara Kihavah Maldives Villas(Kihavah Huravalhi)
2 522 USD
2 966 USD
Hotels.com
  • Basen
Reethi Beach Resort(Baa Atoll)
901 USD
  • Restauracja
Vakkaru Maldives(Vakkaru)
2 496 USD
Expedia.com
Star Tree(Dharavandhoo)
Zrecenzowano 1 czerwca 2017

Nieduża urokliwa wyspa , ciekawe widoki .Jedzenie bardzo dobre i różnorodne .
Domki - ładnie urządzone , łazienka ze względu na brak klimy ( otwarta przestrzeń ) dosyć uciążliwa w korzystaniu ponieważ jest bardzo gorąco
Ogólnie polecam to miejsce innym choć bywałam w dużo lepszych hotelach ;)
jednak za tą cenę z czystym sumieniem POLECAM !

• Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
Dziękujemy, 118Paula
Zrecenzowano 12 lutego 2017

W Hotelu Royal Island spędziliśmy z żoną tygodniowy urlop. Już od przylotu do Male obsługa hotelu czekała na gości i cały transfer na wyspę przebiegł sprawnie, podobnie zresztą podczas powrotu. Sam hotel położony cudownie, na porośniętej bujna roślinnością wyspie. Wyspa jest otoczona rafą, która jest oddalona od 5 do 30 m od brzegu, na całym obwodzie wyspy piękna piaszczysta plaża, łagodne zejście do wody, płytkie piaszczyste dno do granicy rafy. Rafa dostępna od wewnątrz oraz od strony morza ( znacznie ciekawsza ) – mnóstwo ryb, płaszczki, żółwie, małe rekiny. Przejście plażą całej wyspy zajmuje ok 22 min. Wokół całej wyspy są umieszczone domki, każdy z wyjściem na plażę, z własnymi leżakami, werandą z krzesełkami i stolikiem. Domki komfortowe, drewniane, dobra klimatyzacja i oświetlenie, TV LCD z możliwością podłączenia USB. Hitem była łazienka z otwartą częścią, gdzie był prysznic „pod gwiazdami”. Niedogodnością były jaszczurki, które nawiedzały łazienkę, co powodowało panikę u żony. Jest opcja, że obsługa może zakryć część prysznicową ale ostatecznie nie było to konieczne. Sprzątanie 2x dziennie, jeżeli ktoś chciał, w ramach opcji ALL codziennie dostarczano wodę oraz colę i sok z mango – po 1 butelce na osobę. Dodatkowo był czajnik i kawa oraz herbata. Poza tym w minibarku alkohole płatne ( drogie ). Infrastruktura hotelu rewelacyjna, wkomponowana z otaczająca dżunglę, wszystko na swoim miejscu, siłownia, salka do ćwiczeń z lustrami, sala do badmintona ( z dobrym parkietem ), korty do tenisa i squasha. W restauracji głównej każda rodzina ( para ) otrzymywała stolik oraz kelnera, który nie zmieniał się przez cały czas. Kelner przynosił do stolika napoje zależnie od opcji. Nasz kelner Zubrid starał się bardzo. Posiłki bardzo smaczne, sporo świeżo złowionych w okolicy ryb. Oryginalne potrawy indyjskie oraz tajskie. Dużo ciekawych przypraw. Na śniadanie brakowało trochę sera białego, za to były świetne jogurty. Bar stylowy, szybka obsługa, dostępne stoły bilardowe. Kilka drinków darmowych w opcji ALL, pozostałe płatne.Był też pub z małym parkietem do tańca, muzyka różna, zależna od dnia, niestety w pubie napoje były płatne dla wszystkich. Obsługa niezwykle życzliwa, pomocna, w większości ze znajomością angielskiego. Szczególne podziękowania dla chłopców z centrum sportowego. Atmosfera w hotelu spokojna, sprzyjająca odpoczynkowi, brak głośniej muzyki przy basenie. Na plaży i w wodzie widoczne pojedyncze osoby, żadnego tłoku, pełny komfort. Rewelacyjne miejsce na odpoczynek, z komfortową obsługą i możliwością różnorodnej aktywności fizycznej. No i cudowna rafa.

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam pokój 202, w części zachodniej wyspy, pośród gęstych krzewów, które osłaniają sąsiednie domku z wyjściem na szeroka plażę.
  • Data pobytu: luty 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Mariusz C
Zrecenzowano 17 marca 2016 z urządzeń przenośnych

Mieliśmy przyjemność spędzić tam 10 dni w podróży poślubnej
Domek był pięknie przystrojony i czekały na nas owoce i butelka wina musującego Personel był bardzo miły
Największym zaskoczeniem była zmiana domku na super luksusowy z basenem i widokiem na zachód słońca
I tu serdeczne podziękowania dla personelu za taka niespodziankę ❤️❤️❤️
Jedzenie było bardzo dobre i różnorodne (mieliśmy All )
Dla osób bez All bardzo długa przerwa miedzy posiłkami a dokupienie lunchu to 43USD lub posiłki z karty
Wyspa bardzo czysta Wieczorem atrakcje ( np muzyka na żywo )

Data pobytu: luty 2016, podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Anna M
Zrecenzowano 20 stycznia 2016

Hotel nie oferuje domków na wodzie jednak to akurat plus nie minus. Z domku na wodzie i tak ucieka się na ląd co by trochę ochronic sie przed sloneczkiem.
Wyspa na której mieści się hotel to tak naprawdę tylko przestrzeń hotelowa. Można ją obejść w ciągu 30 góra 40 stu minut.
Domki na plazy gwarantują intymność. Masz swój domek swój kawałek plaży swoją rafę.
Domki nie są super ekskluzywne ot po prostu drewniane domeczki z jedną częścią łazienkowa przeslonieta dachem druga bez dachu.Ta bez dachu ma swój urok. Gdy zaczyna padać cieply deszcz prysznicowa woda miesza się z deszczowka.
Jedzenie ok.
Dobre alkohole płatne.
Te w all niezbyt wykwintne.
Do hotelu dociera się łodzią to plus....nie słychać szumu hydroplanow.
Piękna roślinność....nasze kwiatki doniczkowe wielokrotnie większe i na wolności.
Przynajmniej raz w życiu trzeba w ten obszar świata polecieć.
Wi fi bezpłatne tylko w lobby barze.

• Data pobytu: kwiecień 2015, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, thepillowbook1973
Zrecenzowano 18 marca 2015

Fantastyczne miejsce, raj na ziemi, uroczy domek, z ktorego wychodzi sie prosto na plaze, cicho, spokojnie, cudowna woda z pieknymi kolorowymi rybami. Hotel na wysokim poziomie. Jedyne co nas troche zaskoczylo to oferta All Inclusive - to nie bylo wcale takie All. Co chwile musielismy za cos placic. Zwykla czarna kawa to All Inc, ale capucino juz nie itd...
Ale to nie przeszkodzilo nam cieszyc sie jak dzieci z tak pieknego miejsca!

• Data pobytu: styczeń 2015, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Jskorupska