Zrecenzowano: 19 sierpnia 2019

Niewielka wysepka z zapierającymi dech w piersiach widokami. Obsługa bardzo miła i przyjazna, pyszne jedzenie. Bungalow z łazienką wyposażoną w prysznic pod niebem, wannę, bidet oraz wc i umywalkę. Pokój klimatyzowany wyposażony w tv. Pokoje sprzątane codziennie. Wyjście z tyłu bungalowa na taras, a stąd prosto na plażę. Plaża szeroka, każdy z gości ma do dyspozycji leżak plażowy oraz codziennie prany ręcznik plażowy. Wieczorami muzyka na żywo w barze, gdzie można potańczyć. W Diving Center możliwość wykupienia snorkelingu, nurkowania z butlą, można też zrobić kurs nurkowania. Ponadto można wypożyczyć sprzęt do windsurfingu, skuter wodny, żaglówkę oraz inne. W oceanie tuż przy wyspie można zobaczyć żółwie, rekiny, płaszczki oraz inne zwierzęta wodne. Polecam wycieczkę na snorkeling w oceanie, podczas której można spotkać rekiny wielorybie, manty oraz żółwie. Hotel polecam osobom ceniącym sobie spokój i intymność.

Dziękujemy, AgaOskar
Zrecenzowano: 15 lipca 2019

Byłem w tym hotelu na początku lipca z żoną i córką. Na początku obawialiśmy się trochę pory deszczowej , ale okazało się, że mieliśmy non stop 6 dni słońca. Przed wyjazdem długo zastanawialiśmy się czy nie wybrać jednak lepszego hotelu gdyż była to nasza pierwsza wizyta na Malediwach i chcieliśmy mieć jak najlepsze wrażenia. Po przybyciu do hotelu nasze obawy okazały się zupełnie bezzasadne. Wyspa jest wspaniała, ma wspaniała lagunę, która szczególnie od strony poludniowej czyli tej teoretycznie mniej atrakcyjnej ( po tej stronie widoczne jest lotnisko sąsiedniej wyspy ) jest piękna o poranku. Krystalicznie czysta woda, bardzo czysta plaża, woda o temperaturze 29 stopni. Pokój bardzo czysty i duży. Bardzo praktyczny prysznic na zewnątrz domku ( oprócz tego wewnątrz ) Posilki bardzo smaczne i w takim trochę europejskim stylu. Obsługa bardzo miła i dyskretna. Skorzystaliśmy z możliwości i popłnęliśmy na sąsiednią wyspę Sun Island ( ten hotel też rozważaliśmy ) byliśmy tam przez 3 godziny. Wyspa wieksza, ale nasza wydała nam się bardziej dzika.

Wskazówka dotycząca pokoi: W domkach od południowej strony jest piękna krystalicznie czysta woda.
Dziękujemy, jur7001
Zrecenzowano: 26 grudnia 2018 z urządzeń przenośnych

Wyspa hotel położona na” samym końcu świata” cudowna, bajeczna .... Hotel lokalne 4 * uważam ze jak na tutejsze możliwości bardzo dobrze. Jedzenie smaczne, pokoje sprzątane codziennie , również codziennie zmiana ręczników . Ale przede wszystkim ludzie . Przesympatyczny personel pomocny ,zabawny . Niestety w Europie nie spotkałam się z tak dużą życzliwością . Polecam każdemu pobyt w tym hotelu

Termin pobytu: grudzień 2018
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, MIMInka9902
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HolidayIslandResort, Manager, Holiday Island Resort & SpaOdpowiedź udzielona 2 stycznia 2019

Dear MIMInka9902,

Greetings from Holiday Island

We are happy to know that you have enjoyed your holiday with us and it was our pleasure to serve you.

Thank you very much for the great review and your helpful comments which we will use to enhance our service.

Hope to see you soon

Well wishes

Zrecenzowano: 21 grudnia 2017

Piękna wysepka położona blisko lokalnego lotniska, mając bungalow po stronie mola samolotów nie słychać. Po drugiej stronie słychać ale loty są rzadkie. Na wyspie mimo 90 % oblężenie czuliśmy się jakbyśmy byli sami. Piękny ogród palmowy.
Bungalowy bardzo czyste, sprzątanie dwa razy dziennie, trochę przestarzałe sprzęty i wystrój ale to takie miejsce w którym w pokoju się nie siedzi . Klimatyzacja działa, przyjemne prysznice na zewnątrz bungalowu.
Jedzenie bardzo dobre, każdy znajdzie coś dla siebie, spory wybór potraw i świeżych owoców i warzyw, poziom europejski i styl europejski.
Obsługa bardzo miła acz lekko narzucająca się jeśli chodzi o napiwki i ewentualną sprzedaż dodatkowych usług. Jeden niemiły epizod z panem sprzatajacym pokój który był bardzo nie przyjemny mruczal pod nosem i nie były to przyjemne pomruki ale może miał gorszy dzień.....
Ale inclusive ma nieco inna formułę niż europejska wersja.
Bardzo drogo. Hotel próbował nas naciągnąć na przeplyniecie na drugą wyspę za 150 dolarów. Tymczasem po stronie diving center funkcjonuje moim zdaniem transport lokalny

Wskazówka dotycząca pokoi: Wybierajcie bungalow z widokiem na molo.
Termin pobytu: grudzień 2017
2  Dziękujemy, Ewa S
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: HolidayIslandResort, Manager, Holiday Island Resort & SpaOdpowiedź udzielona 27 grudnia 2017

Dear Ewa,

Greetings from Holiday Island Resort

Thank you very much for reviewing us. We are glad to know that you have enjoyed your stay with us.

We are looking forward to meet you again

Best Regards
Holiday Island Team

Zrecenzowano: 28 maja 2016

Tydzień temu wróciliśmy z archipelagu wysp na Malediwach,była to wyspa Dhiffusi nie duża,ale bardzo miło można było odpocząć, od zgiełku miasta. Domki ustawione są wokół całej wyspy, sprzątane dwa razy dziennie.Po wcześniejszym zapisaniu się w recepcji można popłynąć,o różnych godzinach na sąsiednią wyspę.Która jest dużo większa,i oglądać rafy które są większe i bardziej kolorowe.Ja miałam też okazję zobaczyć przepływające duże czarne rekiny w ilości 20 sztuk.

Termin pobytu: maj 2016
Dziękujemy, basia p