Adaaran Select Meedhupparu
Adaaran Prestige Water Villas(Meedhupparu Island)
1 453 USD
Reethi Faru Resort(Filaidhoo)
918 USD
  • Basen
  • Przy plaży
Dhigufaru Island Resort(Dhigu faru Island)
1 019 USD
Expedia.com
  • Śniadanie w cenie
Anantara Kihavah Maldives Villas(Kihavah Huravalhi)
2 699 USD
Hotels.com
Amilla Fushi(Baa Atoll)
2 255 USD
Zrecenzowano 27 grudnia 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel położony na przepieknej wysepce, otoczony turkusową laguną do okoła. Można tam spotkać rożne rodaje ryb, rekinów, płaszczek, ptaków czy gadów. Dla miłośników ryb zalecam snurkowanie koło mola, gdzie można spotkać pławice zwierząt. Dodatkowo wieczorem na molo odbywa się karmienie ryb i jest ich tam multum. Na każdym kroku można spotkać nietoperze, rajskie ptaki czy gekony. Coś pięknego.
Hotel idealny dla ludzi którzy potrzebują się wyciszyć. Wieczorami muzyka śpiewana na żywo.
Zdecydowanie najprzyjemniejsza obsługa z jaką miałem styczność. Ludzie pracują z zapałem, są sympatyczni i przyjemni. Robią co mogą, aby klient czuł się świetnie. Co mnie pozytywnie zaskoczyło nie ma nachalności na usługi płatne, obsługa czeka na inicjatywe ze strony klienta.
Jedzenie podzieliłbym na 2 strefy. Kuchnia azjatycka i kuchnia popularna. Część azjatycka ciągle zmieniana i warto popróbować curry w róznych wariantach. Cześć popularna co pare dni sie powtarza. Restauracje krótko otwarte, myślę że z powodu świeżego jedzenia, które mogło by dłużej nie wytrzymać.
Jedyny minus to wszystkie lepsze drinki alkoholowe dodatkowo płatne. W cenie all inclusive przeciętne. Jako że cała wyspa należy do 1 hotelu, to polecam wykupić sobie all inclusive już wcześniej.
Ponadto Pokoje sprzątane 2 razy dziennie, bez zarzutu. Mały wybór pamiątek i ceny niestety troche kosmiczne, jednak wylatując z Male mamy dobrze zaopatrzoną strefę bezcłową. Jako że spędziliśmy tam święta, mogę przyznać ze klimat został zachowany

Data pobytu: grudzień 2017, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Chrystian M
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michael_Nassiri, General Manager, Adaaran Select MeedhupparuOdpowiedź udzielona 3 stycznia 2018

Dear Chrystian M

thank you very much for taking the time and making the effort to write such an excellent review about our property. The team and i are very pleased that you enjoyed your stay with us here and do hope that we will be able to welcome you back in the future.

With Best Regards

General Manager

Zrecenzowano 31 października 2016

Byliśmy z żoną i dwójką dzieci 6 i 9 lat w maju 2014r. Od tego momentu gdzie nie pojedziemy, to dzieci zawsze wspominają, że najlepiej było na Malediwach. Oczekiwanie na wodolot w Male ok. godziny w klimatyzowanym lounge - bez zastrzeżeń. Mieliśmy domek nr 238, mogę polecić tą lokalizację. Pokoje czyste, przestronne, standard wystarczający. Do restauracji blisko, do morza blisko, a najbliżej do baru. Plaża i morze bajeczne, rafa nieco zniszczona ,ale zaczynała się 20 metrów od lini brzegowej. Na plaży pojedynczy ludzie mimo pełnego obłożenia hotelu co świadczy o bardzo dobrej organizacji ułożenia domków. Woda o podobnej temp. co powietrze, także można było przesiadywać godzinami. Jedzenie bardzo dobre, do posiłków dostajesz oryginalne napoje CocaCola company, jeden stolik i kelner przypisany dla ciebie podczas całego pobytu. Minus za brak owoców morza, jedynie za dodatkową opłatą. Szef kuchni zainteresowany co się dzieje na sali. Pewnego wieczoru widząc smutek na twarzy naszego najmłodszego dziecka, podszedł i zapytał o co chodzi. Nie było naleśników - straszne! Za 10min szef kuchni wrócił z całym talerzem naleśników. Obsługa raczej miła i rodzaju męskiego, kobiety pracowały tylko w recepcji. W barze: piwo Lion ze SriLanki, bardzo dobra pinacolada, ogólnie ok. Minus za snackbar między głównymi posiłkami - jedynie jeden rodzaj ciasta i jeden rodzaj kanapek. Jeśli chodzi o nacje przybywające na tą wyspę: sporo niemców i rosjan, trochę chinczyków i anglików, oprócz nas była jeszcze tylko jedna rodzina z polski. Polecamy wycieczkę na sąsiednią tubylczą wyspę i sporty wodne (można się targować). Mam nadzieję, że jeśli były jakieś zmiany w tym hotelu to tylko na lepsze bo wybieramy się tam w 2017r. Na pewno wybudowali falochron na morzu i zlikwidowali mur z jednej strony, także teraz każdy domek ma kawałek prywatnej plaży. Gorąco polecam!

Data pobytu: maj 2016
Dziękujemy, december1978
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michael_Nassiri, Resident Manager, Adaaran Select MeedhupparuOdpowiedź udzielona 3 listopada 2016

Dear Guest,

thank you very much for making the effort to review our resort. We are pleased that you enjoyed your stay with us and would recommend this hotel. We are looking forward to welcoming you again in 2017.

With Best Regards

Zrecenzowano 20 listopada 2015

Mały i cichy atol .Domki na samej plaży .Plaża z białym piaskiem z łagodnym zejściem do wody .Wspaniałe widoki .Domki dobrze wyposażone z półotawrtą toaletą. Rewelacyjna kuchnia.Szef kuchni ze Sri Lanki wszystkich gości znał z imienia i podchodził do każdego stolika pytając o specjalne zamówienia .Festiwal owocöw morza na plaży rewelacja ! Centrum nurkowe na wyspie trochę za drogie i obsługa przestawia wiele do życzenia . zarozumiała i pyskata ruda hiszpańska instruktorka . Podsumowując :czysto , pięknie i samacznie. Byłem na Malediwach 3 razy : Chaya Islamd Dhonveli, Kuredu i Medhuparru jest zdecydowanie moim numer 1.

• Data pobytu: grudzień 2014, podróż z rodziną
3  Dziękujemy, Cezary K
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Andy_Gewitsch, Manager, Adaaran Select MeedhupparuOdpowiedź udzielona 21 listopada 2015

Dear Cezary K,

thank you for taking your time in reviewing our hotel.

It gives me great pleasure to hear that you have had a fantastic holiday.

I will share your comments with the kitchen and service team and thank you on their behalf.

Hope to welcome you back to Meedhupparu sometime soon.

Best regards,

Andy Gewitsch

Zrecenzowano 12 grudnia 2014

Spedzilam 2 tygodnie w pazdzierniku na tej wysepce. Juz po przylocie zaczely sie pierwsze problemy, domek za ktory zaplacilismy nie dostalismy , w tym standardzie i na samej plazy juz po prostu nie bylo . Dostalismy wiec za kupe pieniedzy domek w ostatnim rzedzie i do tego jeszcze pare metrow od budowy. Ok , z tym sie pogdzilismy , bo natura i widoki wszystko wynagrodzily. Problemy byly jednak co dzien inne. Najczesciej nie bylo u nas w domku wody, kapiel nie byla mozliwa bez przeszkod do ostatniego dnia . Wiecznie siedzieli jacys mechanicy i cos reperowali . Jedzenie , czy to sniedania , obiady czy kolacje byly dla mnie wystarczajace i byl duzy wybor , jednak widzielismy juz inne podobne wysepkowe hotele o lepszym standardzie i jedzeniu. Prawda jest jednak to ze na dzien dzisiejszy wysepka jest ta zajeta przez rosjanow i albo mozna z tym zyc albo trzeba zostaw w domu albo wybrac inna wyspe. Plaze sa w porzadku , lezakow wystarczajaco dla wszystkich . Reczniki zawsze swieze i czysciutkie. Obsluga mila , jednak nie wszedzie. Natura wspaniala, nietoperze potezne , jaszczurek i gekonow wszedzie pelno , rowniez w pokojach , ale to jest natura i tak powinno byc . Polezec , poopalc sie , ponurkowac i leniuchowac mozna tutaj z czystym sumieniem , nie nalezy jednak oczekiwac zadnych komfortowych warunkow jak z filmow w telewizji ale warto tu jednak przyjechac .

• Data pobytu: październik 2014, podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, Edyta F
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Michael_Nassiri, Resident Manager, Adaaran Select MeedhupparuOdpowiedź udzielona 15 listopada 2016

Dear Guest,

thank you very much for taking the time to write such a detailed review. I do apologize if you in the beginning did not receive the room you had expected. All our beach bungalows are on the beach, but where as some are closer and some are set back with lots of natural shade.
Otherwise we do hope that you enjoyed your stay with us and would be pleased to welcome you back again.

With Best regards

Zrecenzowano 8 października 2014

Widoki były wspaniałe do momentu popatrzenia na wyspę, nie przypominała raju. Zamiast odgłosów ptaków, szumu morza słychać odgłosy maszynerii, wieczny hałas za ogromnym płotem. Jedzenie ochydne i nieurozmaicone, podczas jedzenia obiadu za kazdym razem trzeba bylo sie odganiac od ludzi ktorzy namawiali do kupienia czegoś. Wiekszość turystów to mieszkańcy Rosji, ktorzy czuli sie tam bardzo dobrze a innych traktowali jak intruzów. Obsługa nie mila, zwlaszcza kelnerzy. Nie polecam!!! Zdecydowanie wole Kuramathi island resort gdzie tez byłam.

Wskazówka dotycząca pokojów: Nie wszystkie domki maja bezposrednie zejscie na plaże.
  • Data pobytu: marzec 2014, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, MagdaAn
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Nacho I, Manager, Adaaran Select MeedhupparuOdpowiedź udzielona 13 października 2014

Dear Guest,

thank you for posting your comments on Tripadvisor and for sharing it with all our valuable guest.

Please note the hotel you are comparing with us, is a 5 star property, and Meedhupparu is a 4 star property, so bear in mind the different price range in both resort.

Please feel free to contact me, for further discussion if required from your side.

Thank you

Kind regards,