Zrecenzowano: 18 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce w zacisznej miejscowości, doskonałe na weekendowy wypoczynek w SPA-profesjonalne podejście, atrakcyjne ceny i wspaniały relax. Czysto, cicho, spokojnie-restauracja z przyzwoitym jedzeniem w sobrych cenach. Polecam!

Dziękujemy, Nisia21
Zrecenzowano: 20 maja 2018

Miałem sprawy do załatwienia w Myślenicach, a że za blisko jest chyba do Krakowa, więc hotelowo raczej cienko, więc wybrałem Olivię.
Zaczynając od recepcji, wita nas miła, rzeczowa i uśmiechnięta obsługa. Wszystko wyjaśnione, pokój wyposażony w średnio polskim standardzie. Klasa pokoju odpowiednia do ceny, mała kabina prysznicowa, cieknąca słuchawka prysznica. Pokój dwuosobowy, ale skoro jeden gość to po jednym ręczniku, a co to szkodzi dać dwa? Na plus kontakt nad biurkiem do podłączenia komputera. Od razu musiałem wyłączyć mini lodówkę, bo za głośna, a miły dla ucha jest tylko szum morza. Pokój czysty, choć wykładzinę wypadałoby wyprać. Internet praktycznie nie działa (tzn. działa w miarę ok tylko przy drzwiach, ale co mam tam stać cały czas z komputerem), a alternatywy nie ma bo zasieg w komórce zginął więc nie mogę nawet z 3g korzystać. Drzwi nie wyciszone, pod drzwiami półcentymetrowa szpara, więc słychać wszystko co się dzieje na korytarzu.
Restauracja - wystrój niestety raczej z dolnej półki lotów średnich, obsługa miła i sprawna ale wrażenie psują „saloonowe” drzwi do kuchni hałasujące przy każdym przejściu. Jedzenie w przyzwoitych cenach, acz średnie. Kwaśnica raczej wodnista, sałatkę nie dość że zrobiona z gotowej pociętej sałaty, to jeszcze z nieświeżej. Warto by chociaż wybrać te zwiędłe liście przed podaniem, od razu gość by chociaż wiedział że kupiona dzisiaj a nie tydzień temu. Drugiego dnia jadłem rosół z kołdunami oraz placki z gulaszem, było smacznie, ale wrażenie popsuł kawałek plastiku znalezionyw gulaszu. Także jak widać kulinarnie to nie są szczyty. Śniadanie od 8-ej, tutaj pokpiłem sprawę bo nie sprawdziłem wcześniej, gdybym wiedział to nie rezerwowałbym tego hotelu w takiej sytuacji. Zdarzało mi się być w hotelach z późnym śniadaniem, ale wtedy zawsze oferowano mi przygotowanie wcześniej tylko dla mnie. Basen 16m i dość głęboki, także tutaj jest całkiem nieźle, dwie sauny do wyboru (fińska i ziołowa).
Zdaje mi się, że jest to średni hotel w przyzwoitej cenie z nastawieniem „a i tak przyjadą bo nie mają gdzie” i pewnie raczej na zimowe miesiące. Swoje zarobią, ale czyż nie lepszy jest klient który wróci, i jeszcze znajomych przyciągnie? Nie testowałem SPA, ponoć niezłe. Dla kogoś kto szuka miejscówki na weekendowy spokojny wypad, żeby pomoczyć się w basenie hotel będzie ok. Biznesowo chyba raczej nie, chociażby ze względu na późne śniadanie.

Zaznaczam, że recenzja pisana była z punktu widzenia gościa biznesowego, więc być może dla większości gości wymienione przeze mnie mankamenty nie będą stanowiły problemu. Dla osoby która spędza w hotelach jedną piątą roku są to jednak rzeczy zauważalne. Odjąłem jedną gwiazdkę za niedziałający internet, drugą za słabą restaurację, a zwłaszcza za nieświeżą sałatę i plastik w jedzeniu. Duży plus za miłą i rzeczową obsługę.

• Typ podróży: Podróż służbowa
1  Dziękujemy, Lobo_tommy666
Zrecenzowano: 12 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo dobrze ulokowany, okolica była cicha. Restuaracja serwowała smaczne dania a la carte, natomiast obiadokolacje mogłyby zostać trochę bardziej urozmaicone. Można ciekawie spędzić czas - baseny, jacuzzi, siłownia i strefa gier. Masaże były naprawdę solidne. Pokoje czyste z lodówka, Niestety brak dodatkowego room service oraz barku. Obsługa bardzo miła, pokoje dobrze utrzymane.Ogółem - polecam.

Dziękujemy, piotreks33
Zrecenzowano: 27 stycznia 2018

Hotel & SPA położony w uroczej okolicy z własnym stokiem narciarskim i bazą zabiegową. Budynek przestronny, czysty, przystosowany do potrzeb dzieci, czy osób z niepełnosprawnością - także poruszających się na wózkach inwalidzkich. Jasne, przestronne, zadbane pokoje z łazienkami i bez śliskich kafelek.
Baza zarówno SPA jak i REHABILITACYJNA jest na bardzo wysokim poziomie z uwzględnieniem zabiegów na nowoczesnym sprzęcie rehabilitacyjnym i kosmetycznym. Wykwalifikowany personel ( także medyczny ) służy, pomocą, radą ale bez przesadnego: " w czym mogę pomóc". Nowoczesny , duży basen z widokiem na góry pozwala na dodatkową regenerację sił. Na uwagę zasługuje bogata w wyśmienite dania kuchnia. Wnętrze restauracji podobnie jak i całego hotelu jest przytulne, klimatyczne - sprawia, że chce się tam wracać Z uwagi na bliskość stoku narciarskiego i placu zabaw - idealne miejsce dla dzieci i osób lubiących tzw. białe szaleństwo.

Wskazówka dotycząca pokoi: Pokoje od strony parkingu, mieszczącego się przy samym budynku hotelu są głośniejsze.
Termin pobytu: luty 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
Dziękujemy, kwiatek2017
Zrecenzowano: 25 stycznia 2018

Najwyższa ocena należy się obsłudze tego obiektu. Przemili, pomocni młodzi ludzie. Od sympatycznych pań masażystek po panią barmankę, która nie wyganiała nas z baru mimo, iż zbliżał się czas jego zamknięcia. Żałujemy, iż byłyśmy tam tylko dobę. Bogata oferta SPA, basen, jacuzzi, sauna, drink powitalny w ramach pakietu Ladies Night... żal było wyjeżdżać. Hotel przytulny, mimo iż spory wydaje się być dobrze wyciszony. Chętnie tam wrócimy.

Termin pobytu: styczeń 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi