Urzekające miejsce

Łódź, Polska
Blue eye

Zrecenzowano: 22 maja 2019
Aga K
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 666)

Zrecenzowano: 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite, piękne, cudowne bądź urzekające miejsce. Kontakt z prawie surową przyrodą niezapomniany. Krystalicznie czysta woda nie dotknięta jeszcze cywilizacją. Na miejscu znajduje się niewielki bar gdzie można się napić całkiem niezłej kawy.
Dla odważnych.... Można spróbować wskoczyć do źródełka... Ja spróbowałem. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Marcin_P37
Zrecenzowano: 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Atrakcja przyrodnicza warta zobaczenia, dojazd tez może być atrakcja; samo miejsce ciekawe choć trochę zaniedbane; tzn brak otoczki wydarzenia turystycznego

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Aga K
Zrecenzowano: 18 września 2018

Nie spotkałem się do tej pory z takim źródłem miejsce warte obejrzenia tym bardziej że ludzi jeszcze mało i klimat niesamowity GORĄCO POLECAM !!!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce daleko od Sarandë, dojazd całkiem sprawny. Samo blue eye ogromnego wrażenia na mnie nie zrobiło. Szczerze mówiąc po znaczeniu tego źródła (ok 15 min bo podziwialiśmy kąpiących się ludzi) zaczęliśmy szukać drugiego źródła bo wydawało się ze będzie tam jesZcze coś.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Fammas91
Zrecenzowano: 1 lipca 2018

Atrakcja znajduje się na południu Albanii, w pobliżu miejscowości Saranda. Woda w centralnej części źródła ma ciemniejszy prawie granatowy kolor, a przy brzegach jest płytka, więc ma o wiele jaśniejszą barwę. Dlatego źródełku widziane z góry, faktycznie przypomina Niebieskie Oko. Opłata za wjazd wynosi 200 leków za auto i prowadzi drogą szutrowa, dobrze wyboistą ok 1,5 km

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
Dziękujemy, zmija-w-podrozy