Zapisz
Jedyne, niebywałe

Cud natury, koloryt, położenie, otoczenie - zachwycające, jeżeli nawet miałbyś nadłożyć drogi to... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 31 października 2019
Beata S
Oświęcim, Polska
Krystalicznie czyste źródło

Ciekawostka przyrodnicza 20 min jazdy samochodem od Sarandy. Obejrzenie zajmuje około 15 min. Wjazd... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 30 września 2019
krzykaty
Przeczytaj wszystkie recenzje (1 768)

Zrecenzowano: 19 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dziwię się, że dotychczas to miejsce nie miało recenzji. Cudowne, błękitne źródło wydobywające się z głębi ziemi. Super ciekawostka przyrodnicza.

1  Dziękujemy, Gasza_1
Zrecenzowano: 19 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

Znakomite, piękne, cudowne bądź urzekające miejsce. Kontakt z prawie surową przyrodą niezapomniany. Krystalicznie czysta woda nie dotknięta jeszcze cywilizacją. Na miejscu znajduje się niewielki bar gdzie można się napić całkiem niezłej kawy.
Dla odważnych.... Można spróbować wskoczyć do źródełka... Ja spróbowałem. Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2019
Dziękujemy, Marcin_P37
Zrecenzowano: 22 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Atrakcja przyrodnicza warta zobaczenia, dojazd tez może być atrakcja; samo miejsce ciekawe choć trochę zaniedbane; tzn brak otoczki wydarzenia turystycznego

Termin skorzystania z atrakcji: maj 2019
Dziękujemy, Aga K
Zrecenzowano: 18 września 2018

Nie spotkałem się do tej pory z takim źródłem miejsce warte obejrzenia tym bardziej że ludzi jeszcze mało i klimat niesamowity GORĄCO POLECAM !!!

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, Andrzej P
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Miejsce daleko od Sarandë, dojazd całkiem sprawny. Samo blue eye ogromnego wrażenia na mnie nie zrobiło. Szczerze mówiąc po znaczeniu tego źródła (ok 15 min bo podziwialiśmy kąpiących się ludzi) zaczęliśmy szukać drugiego źródła bo wydawało się ze będzie tam jesZcze coś.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, Fammas91