“Smacznie i uprzejmie”
Stara Kamienica — recenzja

Stara Kamienica
Kuchnie: Włoska, Pizza

Restaurację znam od lat. Poza wizytami na obiad większy bądź mniejszy zaliczyłem jeszcze kilka imprez w salach restauracyjnych. Jedzenie kuchni polskiej zawsze było świeże, smaczne, bez udziwnień - takie jakie preferuje większość naszego społeczeństwa. Wszystko podane w sposób prosty i estetyczny. Oczekiwanie na zamówienie nigdy nie było zbyt długie, a ceny dobrego posiłku są wręcz niskie. Obsługa zawsze uśmiechnięta i sympatyczna jest świetnym dodatkiem do dobrego jedzenia, które serwują.

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, grzegorz_1311

Zrecenzowano 24 marca 2019

Tak w skrócie można opisać to miejsce, a konkretnie część jadłodajni.
Obsługa jest bardzo miła i pomocna, jedzenie zawsze świeże, domowe, konkretne porcje za niewielkie pieniądze. Idealne miejsce gdy nie chce nam się gotować albo nie mamy czasu i chcemy coś zjeść na szybko.
Jedyna wada! Brak terminala i płatność tylko gotówką.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, 479maarti
Zrecenzowano 14 lutego 2019

Mieszkaliśmy w hotelu Kamienica podczas podróży służbowej. Obsługa miło nas przywitała, zachęcając od razu do skorzystania z restauracji. Jedzenie było bardzo dobre i spory wybór, pomimo końcówki dnia, a pokój duży i wygodny. Polecam :)

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, Ania U
Zrecenzowano 15 lipca 2018 z urządzeń przenośnych

Fajny hotel, czysty pokój z klimatyzacją na poddaszu, bardzo przestronny, w pokoju telewizor z cyfra +, lodówka, duża łazienka. W łazience prysznic, suszarka do włosów. Hotel jest, jak sama nazwa wskazuje, w starej kamienicy, więc nie ma windy, jednak nie jest to zbyt uciążliwe. Jedzenie w hotelowej restauracji dobre i dość tanie, śniadanie bardzo obfite w formie bufetu, na naszą prośbę przygotowano na 6:45. Parking niestrzeżony przed hotelem. Do lotniska w Pyrzowicach samochodem jechaliśmy 15min. Śmiało mogę polecić .

Termin wizyty: lipiec 2018
Dziękujemy, kriskY2584TC
Zrecenzowano 15 marca 2018

Dobre miejsce i świeże swojskie jedzenie. Polecam placek po węgiersku i pierogi każdego rodzaju. Czysto i przyjemnie

Termin wizyty: listopad 2017
Dziękujemy, KrystynaU12

Stara Kamienica — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bytom, Województwo śląskie

Katowice, Województwo śląskie
Bytom, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Stara Kamienica? Podziel się wrażeniami!