Piekary Śląskie
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel , czysty , miła i kompetentna obsługa - byłem już kilkanaście razy - zawsze tak samo dobrze.
Smaczna kuchnia przypadnie wielu dopustu.
Szkoda że są wyłącznie w Bytomiu .
Nie zmieniajcie się!

Dziękujemy, marcintwalczak
Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu gościliśmy już kilka razy, za każdym razem było tak samo - wygodne łóżka, czyste łazienki i kompetentna obsługa. Wystrój i wyposażenie to mocne **** W okolicach weekendu w hotelu często odbywają się imprezy zamknięte (wesela, studniówki itp) obsługa zawsze nas o takim fakcie informowała i otrzymywaliśmy pokój w części gdzie nie dochodziły odgłosy imprezy. Restauracja super, zarówno w ofercie a’la carte, jak i na śniadania.
Miejsce godne polecenia

Dziękujemy, Waldemar0000
Zrecenzowano: 17 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel zarezerwowalam przez platformę za bardzo okazyjną cenę i byłam bardzo miłe zaskoczona jakością jakie to miejsce oferuje. Piękny ogród, blisko trasy, elegancki pokój z klimatyzacją i wielkim oknem, wszystko ładne i nowe. W hotelu jest wyjątkowo ładna restauracja z bogatym wyborem win i pysznym jedzeniem z profesjonalną obsługą kelnerską. Dodatkowo spa, mini bar i wszystko co potrzeba w podróży służbowej... Będę wracać.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, 663mariannak
Zrecenzowano: 27 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ładny, czysty i warty odwiedzenia. Śniadania na wysokim poziomie. Mimo zachwytu są też wady, najważniejsze to brak smart tv oraz posiłki w restauracji, za tak wygórowaną cenę czuję niestety rozczarowanie (kopytka rozgotowane, po plackach mega zgada, risotto niedogotowane). Mimo tego polecam miejsce szczerze.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, storwert19
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina_Koj, Kierownik ds. PR, Rezydencja Luxury HotelOdpowiedź udzielona 23 marca 2019

Szanowny Panie, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią na temat pobytu w naszym Hotelu. Cieszymy się, że docenił pan wystrój i czystość obiektu. Przekazaliśmy pana uwagi na temat dań naszemu Szefowi Kuchni - wszystkie sugestie pozwalają nam stale doskonalić naszą ofertę restauracyjną. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie. Pozdrawiamy serdecznie.

Zrecenzowano: 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała obsługa w recepcji.
Pokoje i łazienki czyste, bardzo dobry standard. Restauracja przewyższająca oczekiwania.
Męska obsługa. Fajne chłopy o figurach smakoszy . Tanio nie jest, ale naprawdę warto. Wszystko ( poza śmiesznymi "ptysiami " przepyszne. Dość tłoczno, gdyż ludzie poznali się na tym , co dobre. Śniadanie w porządku, obsługa urocza ☺️

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Ziby

Szanowny Panie, dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi wrażeniami i pozytywną opinię. Cieszymy się, że zarówno nasz hotel, jak i Restauracja przypadły Panu do gustu, a nasza obsługa spełniła Pana oczekiwania. Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie.