Zrecenzowano: 28 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetny hotel , czysty , miła i kompetentna obsługa - byłem już kilkanaście razy - zawsze tak samo dobrze.
Smaczna kuchnia przypadnie wielu dopustu.
Szkoda że są wyłącznie w Bytomiu .
Nie zmieniajcie się!

Dziękujemy, marcintwalczak
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Daydream68367440784, Kierownik ds. gości, Rezydencja Luxury HotelOdpowiedź udzielona 12 listopada 2019

Panie Marcinie, Dziękujemy za przyznanie najwyższej oceny oraz tak pozytywne słowa. Bardzo nam miło, że mogliśmy spełnić Pan oczekiwania i gościć Pana ponownie. Cieszymy się, że Pan do nas wraca. Serdecznie zapraszamy ponownie. Pozdrawiam, Sylwia Rządkowska,

Zrecenzowano: 27 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

W hotelu gościliśmy już kilka razy, za każdym razem było tak samo - wygodne łóżka, czyste łazienki i kompetentna obsługa. Wystrój i wyposażenie to mocne **** W okolicach weekendu w hotelu często odbywają się imprezy zamknięte (wesela, studniówki itp) obsługa zawsze nas o takim fakcie informowała i otrzymywaliśmy pokój w części gdzie nie dochodziły odgłosy imprezy. Restauracja super, zarówno w ofercie a’la carte, jak i na śniadania.
Miejsce godne polecenia

Dziękujemy, Waldemar0000

Panie Waldemarze, Dziękujemy za ponowną wizytę w Rezydencja Luxury. Dziękujemy za przyznanie najwyższej oceny oraz tak pozytywne słowa. Bardzo nam miło, że mogliśmy spełnić Pana oczekiwania. Będzie nam bardzo miło móc gościć Pana ponownie, serdecznie zapraszamy. Pozdrawiam, Sylwia Rządkowska

Zrecenzowano: 17 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel zarezerwowalam przez platformę za bardzo okazyjną cenę i byłam bardzo miłe zaskoczona jakością jakie to miejsce oferuje. Piękny ogród, blisko trasy, elegancki pokój z klimatyzacją i wielkim oknem, wszystko ładne i nowe. W hotelu jest wyjątkowo ładna restauracja z bogatym wyborem win i pysznym jedzeniem z profesjonalną obsługą kelnerską. Dodatkowo spa, mini bar i wszystko co potrzeba w podróży służbowej... Będę wracać.

Termin pobytu: kwiecień 2019
Dziękujemy, 663mariannak

Pani Marianno, dziękujemy za przyznanie najwyższej oceny i tak miłe słowa. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Takie opinie są dla nas największą nagrodą, i jednocześnie motywacją do pracy. Zapraszamy ponownie do Hotelu Rezydencja Luxury na Śląsku. Pozdrawiam, Sylwia Rządkowska,

Zrecenzowano: 27 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel ładny, czysty i warty odwiedzenia. Śniadania na wysokim poziomie. Mimo zachwytu są też wady, najważniejsze to brak smart tv oraz posiłki w restauracji, za tak wygórowaną cenę czuję niestety rozczarowanie (kopytka rozgotowane, po plackach mega zgada, risotto niedogotowane). Mimo tego polecam miejsce szczerze.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, storwert19
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Paulina_Koj, Kierownik ds. PR, Rezydencja Luxury HotelOdpowiedź udzielona 23 marca 2019

Szanowny Panie, dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią na temat pobytu w naszym Hotelu. Cieszymy się, że docenił pan wystrój i czystość obiektu. Przekazaliśmy pana uwagi na temat dań naszemu Szefowi Kuchni - wszystkie sugestie pozwalają nam stale doskonalić naszą ofertę restauracyjną. Mamy nadzieję, że spotkamy się ponownie. Pozdrawiamy serdecznie.

Zrecenzowano: 8 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Doskonała obsługa w recepcji.
Pokoje i łazienki czyste, bardzo dobry standard. Restauracja przewyższająca oczekiwania.
Męska obsługa. Fajne chłopy o figurach smakoszy . Tanio nie jest, ale naprawdę warto. Wszystko ( poza śmiesznymi "ptysiami " przepyszne. Dość tłoczno, gdyż ludzie poznali się na tym , co dobre. Śniadanie w porządku, obsługa urocza ☺️

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Ziby

Szanowny Panie, dziękujemy za podzielenie się z nami swoimi wrażeniami i pozytywną opinię. Cieszymy się, że zarówno nasz hotel, jak i Restauracja przypadły Panu do gustu, a nasza obsługa spełniła Pana oczekiwania. Zapraszamy ponownie do skorzystania z naszych usług. Pozdrawiamy serdecznie.