“Pychota”
Bar Praha — recenzja

Bar Praha

Lokalizacja restauracji bardzo dobra choć czasami zdarzają się problemy z parkowaniem. Jedzenie bardzo smaczne za przyzwoite pieniądze, bez drożyzny. Knajpkę polecam szczególnie wielbicielom kuchni czeskiej - inni mogą kręcić nosem. Zdarzało mi się jadać w Czechach więc mogę potwierdzić, że smaki z Prahy są tożsame. Osoby do których nie przemawiają czeskie smaki być może zjedzą z przyjemnością serwowane tu sałatki lub pizze. Oczywiście jeśli ktoś gustuje w grubym cieście ociekającym tłustym seropodobnym "tworzywem" to nie będzie zadowolony gdyż serwowane pizze w Barze Praha są na cienkim cieście. Używane produkty są dość dobrej jakości i idealnie łączą się z serwowanymi kilkoma rodzajami znakomitych piw. Na mały minus zaliczyć można nie najszybszą aczkolwiek bardzo uprzejmą obsługę i sposób, a raczej ilość serwowanego wina w kieliszkach. Zamawiając 3 kieliszki wina zawsze dostaniecie trzy różne wielkości napełnienia kieliszka. Ps. Kiedy ostatnio byłem w restauracji w Czechach nie mogłem zamówić Kofoli bo się... skończyła... . A w Barze Praha jest zawsze :-)

Dziękujemy, grzegorz_1311

Zrecenzowano 9 września 2019

Bar Praha odkryłam dość dawno-kiedyś był to inny lokal -Restauracja,,Popularna,,-potem pierogarnia krótko. Lubię tam wpaść na kwas chlebowy i frytki. Pizza też jest tam dobra. Często, gdy wracamy z kina, zaglądamy tam z mężem.Nie jestem fanem czeskiej kuchni-jak dla mnie dania czeskie są bez wyrazu. obsługa lokalu jest młoda i bardzo miła.Natomiast lubię się napić schłodzonego kwasu chlebowego serwowanego zbeczki tak jak czeskie piwo- lany.W lecie funkconuje tam również ogródek pod parasolami,gdzie można posiedziec.

Dziękujemy, grazynairena
Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dwa lata temu miałam złe doświadczeni z tym miejscem. Dostaliśmy zimny gulasz z zimna kapustą. Jednak postanowiłam wrócić i dać jeszcze jedna szansę. Pizza fenomenalna cienkie ciasto i idealna ilość składników. Gulasz, kapusta czeska i knedliki super smaczne w odpowiedniej ilości. Zupa czosnkowa bardzo dobra polecam. Na pewno jeszcze wrócimy tylko nie zmieniajcie poziomu dań. Polecam jedynie uporządkować podwórko niestety ale stare liście leżące na ziemi nie wyglądają dobrze :)

Dziękujemy, L3043EKkarolinas
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Po dwóch latach mieszkania w Piekarach w końcu odwiedziliśmy Prahę. Zamówiliśmy duże cappucino, dużą białą kawę, sałatkę z kurczakiem i bekonem i sosem cezar oraz faszerowany camembertem placek ziemniaczany.
Najlepsza była... Biała kawa.
Cappucino kompletnie bez mlecznej pianki, w smaku jak inka.
Placek miejscami był surowy i ociekał tłuszczem (pewnie smażony na zbyt niskiej temperaturze) i niestety, ale był kompletnie niedoprawiony. Cambert w środku był, ale również bez smaku. Kapusta się jako tako broniła.
Sałatka z kurczakiem i bekonem lepsza, ale też bez szału. Gdyby nie słony bekon i sos cezar to byłaby masakra. Zero warzyw, tylko sałata i kapusta pekińska wraz z grzankami.
Ceny jak na Piekary i porcje (porcja sałatki wielkości pięści, natomiast placki jak dłoń... Dziecka) kosmiczne. Placki 23 zł, sałatka 18, kawa 8 i cappuccino 9.

Dziękujemy, Magdalena R
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra zupa czosnkowa z wbitym jajkiem, krem z ziemniakow dobrze pikantny i nie mdly.
Bardzo dobre knedle i wolowy gulasz, nie zabrakło surowej czerwonej cebuli, rowniez zasmazane kapusty typowo w czeskim stylu. Jak ktos lubi czeska kuchnie to dobrze trafi. Piwa podobnie. Jest tez czeskie bezalkoholowe.
Wystroj czesko-klimatyczny

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 312marcing

Bar Praha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bytom, Województwo śląskie

Piekary Śląskie, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bar Praha? Podziel się wrażeniami!