“Lubię kwas chlebowy i frytki-polecam.”
Bar Praha — recenzja

Bar Praha
Zrecenzowano 9 września 2019

Bar Praha odkryłam dość dawno-kiedyś był to inny lokal -Restauracja,,Popularna,,-potem pierogarnia krótko. Lubię tam wpaść na kwas chlebowy i frytki. Pizza też jest tam dobra. Często, gdy wracamy z kina, zaglądamy tam z mężem.Nie jestem fanem czeskiej kuchni-jak dla mnie dania czeskie są bez wyrazu. obsługa lokalu jest młoda i bardzo miła.Natomiast lubię się napić schłodzonego kwasu chlebowego serwowanego zbeczki tak jak czeskie piwo- lany.W lecie funkconuje tam również ogródek pod parasolami,gdzie można posiedziec.

Dziękujemy, grazynairena

Zrecenzowano 6 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Dwa lata temu miałam złe doświadczeni z tym miejscem. Dostaliśmy zimny gulasz z zimna kapustą. Jednak postanowiłam wrócić i dać jeszcze jedna szansę. Pizza fenomenalna cienkie ciasto i idealna ilość składników. Gulasz, kapusta czeska i knedliki super smaczne w odpowiedniej ilości. Zupa czosnkowa bardzo dobra polecam. Na pewno jeszcze wrócimy tylko nie zmieniajcie poziomu dań. Polecam jedynie uporządkować podwórko niestety ale stare liście leżące na ziemi nie wyglądają dobrze :)

Dziękujemy, L3043EKkarolinas
Zrecenzowano 4 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Po dwóch latach mieszkania w Piekarach w końcu odwiedziliśmy Prahę. Zamówiliśmy duże cappucino, dużą białą kawę, sałatkę z kurczakiem i bekonem i sosem cezar oraz faszerowany camembertem placek ziemniaczany.
Najlepsza była... Biała kawa.
Cappucino kompletnie bez mlecznej pianki, w smaku jak inka.
Placek miejscami był surowy i ociekał tłuszczem (pewnie smażony na zbyt niskiej temperaturze) i niestety, ale był kompletnie niedoprawiony. Cambert w środku był, ale również bez smaku. Kapusta się jako tako broniła.
Sałatka z kurczakiem i bekonem lepsza, ale też bez szału. Gdyby nie słony bekon i sos cezar to byłaby masakra. Zero warzyw, tylko sałata i kapusta pekińska wraz z grzankami.
Ceny jak na Piekary i porcje (porcja sałatki wielkości pięści, natomiast placki jak dłoń... Dziecka) kosmiczne. Placki 23 zł, sałatka 18, kawa 8 i cappuccino 9.

Dziękujemy, Magdalena R
Zrecenzowano 17 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Dobra zupa czosnkowa z wbitym jajkiem, krem z ziemniakow dobrze pikantny i nie mdly.
Bardzo dobre knedle i wolowy gulasz, nie zabrakło surowej czerwonej cebuli, rowniez zasmazane kapusty typowo w czeskim stylu. Jak ktos lubi czeska kuchnie to dobrze trafi. Piwa podobnie. Jest tez czeskie bezalkoholowe.
Wystroj czesko-klimatyczny

Termin wizyty: marzec 2019
Dziękujemy, 312marcing
Zrecenzowano 10 grudnia 2018

Chyba najlepsze piwo lane w Piekarach, lany niefiltrowany Radegast.warto przyjść tylko na niego. Bardzo dobra pizza jak na "czeską" knajpę. Przyzwoite golonko... resztę bym pominął a kosztowałem większość z oferowanych dań głównych :) oczywiście nie podczas jednej wizyty;)
Jedno z ciekawszych miejsc na spotkania z przyjaciółmi w Piekarach.

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, DDTEKUM

Bar Praha — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Bytom, Województwo śląskie

Piekary Śląskie, Województwo śląskie

Byłeś(-aś) w Bar Praha? Podziel się wrażeniami!