Zrecenzowano: 25 lipca 2019

MASAKRA hotel to mała moskwa to co w opisie to wierutna bzdura wszędzie ruskie dziadostwo nie umiejące się zachować basen okupowany od samego rana przez rosjan obiad to walka o posiłek i miejsce rosjanie 30 min przed otwarciem już stoją w blokach startowych przed dzwiami stoły na zewnątrz pozajmowane ręcznikami i innymi różnymi źeczami co do menu to według mnie TRAGEDIA sniadanie obiad kolacja dzień w dzień to samo . Co do pokoi to tragedi nie ma ale d... nie urywa hmmm jedyny mankament to prąd ktury jest tylko wtedy jak jesteś w pokoju bo trzeba jakiś dinks wsadzić w dinks i wtedy jest prą i lodówka chłodzi wujdziesz na plaże czy gdzie kolwiek indziej zabierasz dinks z kluczem (brak możliwości odłączenia ) i zapomnij o czym kolwiek zimnym z lodówki bo brak prądu
TRAGEDIA.

Dziękujemy, npJAREK
Zrecenzowano: 28 maja 2018 z urządzeń przenośnych

Ładny, czysty pokój z widokiem na góry i na morze. Codziennie sprzątane, wymiana ręczników. Posiłki smaczne, duży wybór warzyw, ryż, makaron, frytki, no i kurczak, kurczak, kurczak i wątróbka. Słodycze jak to w Turcji, bardzo słodkie. Basen, leżaki, głośna muzyka. Hamam ok. Plaża żwirowa-kamienista, leżaki, parasole bezpłatne, bez ręczników. Od lotniska 150km więc dojazd 3-5godzin.Do Alanji 10km

Termin pobytu: maj 2018
1  Dziękujemy, Dobrochna B
Zrecenzowano: 6 października 2017

Pokój oraz widok z pokoju -Bezcenny. Ogólnie to 98 %w tym hotelu to Rosjanie mnie akurat nie przeszkadzali. Natomiast to co mnie zdziwiło w Tym hotelu To brak alkoholu. Miałam wykupioną opcję All i jakie było moje zdziwienie kiedy barman mi mówi ze nie ma wina i nie będzie, Jedzenie było smaczne.

Termin pobytu: wrzesień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, Sonia-Katamata R
Zrecenzowano: 31 sierpnia 2017

Trzy budynki A B i C. C oddalony od stołówki 2 przecznice t.j ok.400m. Na stołówce tłumy Rosjan, ogromne kolejki i braki w wyżywieniu. Rezydentka p. Paulina, zajmowała się tylko sprzedażą wycieczek, Rafting u niej prawie 50 dolarów a za rogiem hotelu kosztował 15 dolarów. Uzupełnienie braku żarówki w łazience zajęło jej 8 dni. Nie polecam hotelu, totalna porażka, to są tylko 3 *.

Wskazówka dotycząca pokoi: Byle nie w budynku C bo jest oddalony od stołówki ok.400m
Termin pobytu: sierpień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, Andrzej W
Zrecenzowano: 2 sierpnia 2017

W hotelu 90 % gości to Rosjanie, większość napisów jest po rosyjsku oraz wszystkie animacje. Basen to malutka sadzawka - nie skorzystałam ani razu, gdyż nie miałam ochoty walczyć o 7 rano o leżak z Rosjanami. Ponadto hotel uczy szkoły przetrwania, Rosjanie pół godziny przed każdym posiłkiem ustawiają się przed stołówką, by zająć sobie stolik i zabrać sztućce. Na stołówce brudno, trzeba walczyć o sztućce i wolny stolik, których ciągle brakuje. Jedzenie całkiem smaczne - choć praktycznie codziennie to samo, ale duży wybór. Rosjanie są brudni i głośni, wszystko na stołówce dotykają rękoma. Do wszystkiego olbrzymie kolejki. Nie wiem jak ten hotel otrzymał 4 gwiazdki. Sam hotel w sobie może nie jest taki zły, obsługa uprzejma, meble w miarę nowe, jednakże mają problem z czystością, choć pokojówki prawie codziennie sprzątały pokoje. W tv jeden polski kanał - TVP Polonia. My mieliśmy szczęście i zostaliśmy zameldowani w pokoju z pięknym widokiem bocznym na morze, park i góry w budynku A, w którym jest lobby i stołówka, budynek B jest obok, a budynek C zupełnie w innym miejscu - goście tam zameldowani byli dowożeni melexem na posiłki. W pokojach brak wi-fi, czasem udało się złapać internet w lobby. Napoje z all inclusive to nieporozumienie - woda z cukrem zabarwiona kolorem, zdarzało się że leciała tylko woda z dystrybutora. Alkohole wieczorem wydawane z łaską i z każdą godziną w coraz mniejszych kubkach. Atutem hotelu jest bliskość plaży na której są leżaki i parasole za darmo. Sama miejscowość piękna. Polecam dla osób, które lubią rosyjskie klimaty i nie brzydzą się bardzo brudnej stołówki. Pobyt w lipcu 2017 - dosyć tanio 2350 zł za 11 dni, więc czego się spodziewać. W hotelu było ok. 10 Polaków i wszyscy mówili to samo co my.

Wskazówka dotycząca pokoi: Postarajcie się o pokój w budynku A
Termin pobytu: lipiec 2017