Zrecenzowano: 23 czerwca 2015

Hotel średniej klasy, bez "przepychu" ale sympatycznie,dobre jedzenie i małe pokoiki.
Możliwość jedzenia po skończeniu doby hotelowej/przy wylocie w późniejszej porze/.
Plaża 5 minut spacerem, kamienista, ale idzie wytrzymać, obok pomosty z drabinkami.

Termin pobytu: czerwiec 2015
1  Dziękujemy, wieslaw k
Zrecenzowano: 16 sierpnia 2014

Byliśmy w tym hotelu na nasze szczęscie tylko 4 dni. Wróciłysmy z objazdówki i ten hotel został nam polecony jako spokojny i cichy. Niestety okazał się koszmarem. A mamy porównanie, ponieważ na objazdówce spałyśmy w hotelach 3 gwiazdkowych i Golden Sun naprawdę odbiega od standardów. Pokoje są małe, takie klatki, nie ma miejsca nawet na rozłożenie walizki. Lazienki katastrofa, nawet w akademikach były lepsze. Pijani Rosjanie i Polacy to codzienność, jesli otrzymacie pokój z widokiem na basen nie macie szansy się wyspać, imprezy trwają do 4 rano, nikt tego nie kontroluje. Jedzenie w miarę, ale już alkohole najtańsze z tanich. Jeśli nie chce sobie zepsuć urlopu zrezygnujcie z tego miejsca. Nie jestem osobą wymagająca, znam hotele 3 gwiazdkowe w Turcji, byłam w kilkunastu (także na wsześniejszych wycieczkach), ale ten jest naprawdę koszmarny. Nie rozumiem opinii polecających ten hotel. Bądźmy uczciwi, tak aby następne osoby nie popsuły sobie urlopu. Odradzam!!!!!!!!

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie ma tam odpowiednich pokojów
Termin pobytu: sierpień 2014
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
3  Dziękujemy, Iwona G
Zrecenzowano: 14 lipca 2014 z urządzeń przenośnych

Wszystko z uśmiechem i szczególnym wyczuciem dla rodziny z dziećmi. Wystarczy trochę kultury i usmiechu na codzień a w zamian otrzymuje się trzy razy więcej! Jedzenie się nie nudzi woda czysta w kranie i w basenach. Uroķ miejsca niesamowity!!! Obsluga fantastyczna - po dwóch dniach czuliśmy sie jak w rodzinie! Polecamy gorąco

Termin pobytu: lipiec 2014
2  Dziękujemy, Pafcio L
Zrecenzowano: 8 lipca 2014

Hotel pięknie położony. Kameralny. Nigdzie nie ma tłoku. Wokół mnóstwo zieleni. Teren czysty i zadbany. Dwa baseny, jeden ze zjeżdżalnią. Widok z basenu bezcenny. Nie ma problemu z miejscami na leżakach. Jedzenie smaczne i każdy znajdzie coś dla siebie. Bardzo miła obsługa na stołówce i w barze. Wieczorami przy barze codzienne dyskoteki. Dostępny bilard i tenis stołowy a także klimatyzowana siłownia. Pokoje czyste, codziennie sprzątane chociaż przydałby się remont, szczególnie w łazienkach. Raczej dla niewymagających. Dla mnie w sam raz.....nie lubię luksusów i zadęcia. W tym hotelu jest wielka swoboda. Brak animacji, co dla mnie jest akurat atutem. Plaża hotelowa bez zastrzeżeń. Można iść o każdej godzinie i nie ma problemu z leżakami. Bardzo istotna jest obecność darmowych zimnych soków i wody na plaży, ponieważ morze jest bardzo słone i bez picia raczej ciężko byłoby wytrzymać. Zasolenie wody sprawia, że nie sposób się utopić......takie zawieszenie w wodzie bez ruchu sprawia nie lada frajdę. Konieczne buty do wody. Jak ktoś chce pływać to obowiązkowe okulary do wody (sól szczypie w oczy) lub maska do nurkowania (wśród kamieni przy dnie pływają kolorowe rybki) Widoki z morza...bajkowe.
Polecam wycieczki z miejscowych biur podróży. Połowę tańsze niż u rezydenta. My byliśmy na raftingu (spływ rwącą rzeką w górach Taurus) suuuper przygoda a zarazem bezpieczna.
Jeśli chodzi o język to najlepiej porozumiecie się po rosyjsku. Najlepiej mieć dolary. Z euro jest mały problem, bo za każdym razem sprzedawca dzwoni żeby sprawdzić kurs i mają problem z wydawaniem.
Na wakacjach byłam z rodziną tylko tydzień......trochę za krótko. Bardzo nam się podobało. Jesteśmy zachwyceni miejscem i z wielka chęcią byśmy tam powrócili.

Termin pobytu: czerwiec 2014
2  Dziękujemy, Anna G
Zrecenzowano: 2 lipca 2014

Wszystko nam się podobało począwszy od: basenów/bardzo czystych!/,zjeżdżalni/mega uciecha nawet dla dorosłych,mimo iż tylko przez 2 godziny dziennie-wystarczająco!/poprzez obsługę/od Pani kierownik,przez panie sprzątające,zaje...fajnych kucharzy,młodych kelnerów i Deniza pracującego jako barman :)/Wszyscy uśmiechnięci,nawiązujący kontakt z dorosłymi i z dziećmi.Zdziwiliśmy się,że obsługa zna kilka zwrotów w języku polskim a przy barze leży czapka z napisem" Polska" .Nie żałujemy ani jednej wydanej złotówki na ten pobyt!!!. Owszem,było kilku Polaków-malkontentów,ale cóż...Ktoś już wcześniej napisał,że za takie pieniądze to naprawdę nie ma się do czego uczepić.Pokoje schludne,codziennie sprzątane,wymiana ręczników.Leżaki przy basenach i nad morzem bezpłatne.Jedzenie bardzo smaczne,duży wybór,W opcji all inclusive 5 posiłków dziennie.Na plaży dystrybutor z napojami.Plaża żwirkowo-kamienista,ale po założeniu butów do wody jest ok.Woda czysta, ciepła i baaardzo słona.W Beldibi mnóstwo sklepików,straganów i lokalnych biur podróży.
Byliśmy w 8 osób/2 rodziny/ i każdy z nas był baaardzo zadowolony.
Z czystym sumieniem polecamy i chętnie wrócilibyśmy tam jeszcze!

Termin pobytu: czerwiec 2014
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi