Zrecenzowano: 10 kwietnia 2019

hotel pieknie polozony,niestety slabo zarzadzany.pokoj smierdzial od 424 do 439 problemy z kanalizacja zapach kanalizacji od 423 jest swiezy zapach. bezpodstawna liczba menagerow. recepcja nieudolna klopoty z zameldowaniem dla polakow domki w parku mimo rezerwacji w budynku glownym.negocjacje po pierwszej w nocy dla mamusi 76 letniej kobiety.menager recepcji nieprofesjonalny.menager karaoke ,disco baru bardzo niekulturalny pan wyzywajacy gosci hotelowych.brak profesjonalnego zarzadzania a szkoda bo hotel ma potezny niewykorzystany potencjal.piekny park ,gory i morze swietne polozenie.nie jest to piec gwiazdek ,moze trzy lub naciagane cztery po zmianach i poprawieniu obslugi gosci ,remontu hamamu,zmiany brudnych mebli w barze be amaizing.kawa to koszmar rozpuszczana, tylko na zamowienie kawa, illy w barze glownym to jest ta dobra kawa..slaby wybor mies i ryb takze w restauracjii a la carte.menagerowie zajmowali sie grupa club jet tours z francjii i to bylo piorytetem ,goscie hotelowi byli na drugim planie.jesli panstwo chca nauczyc sie co to piec gwiazdek polecam tui sensimar 18+ kameralny hotel w side pachnacy i na wysokim poziomie spa od ,ktorego paloma foresta moze sie czegos nauczyc.prosze zle nie zrozumiec hotel jest pieknie polozony lecz zle zarzadzany ,brudny,a jedzenie slabe..bylem menagerem hotelu przez 22 lata wiem cos o tym i zapraszam do tui sensimar gdzie czuc 5 gwiazdek wszedzie- plaza,hotel,posilki,spa-masage i pokoje. najbardziej profesjonalny kelner w paloma foresta resort and spa to rabija powinna zostac menagerem lobby baru.super pozdrawiam tui. .

Wskazówka dotycząca pokoi: 4 pietro nie rezerwowac od 424-do 439 zapach z kanalizacji
Termin pobytu: kwiecień 2019
Recenzja napisana w ramach programu partnerskiego z Tui.pl
1  Dziękujemy, tomasito12345
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Cakicii, Halkla İlişkiler Müdürü, Paloma Foresta ResortOdpowiedź udzielona 13 kwietnia 2019

Dear tomasito12345,

First of all we would like to thank you for choosing Paloma Foresta Resort.

As for your comments, we appreciate the time you have spent to share your experiance.
All of the aspects you have mentioned will be passed to the management to make the Hotel's service better for our future guests.

Sincerely yours,

Guest Relations Team

Zrecenzowano: 31 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Spędziłem w Paloma Foresta ostatni tydzień marca. To był mój trzeci pobyt w Beldibi (Rixos Sungate i Amara Club Marine) i jak zawsze widoki na morze i pobliskie góry cudowne! Najsłabszą stroną hotelu okazała się kuchnia, która nie jest przyjazna dla tych, co lubią mięsne potrawy. Ogólnie bardzo mały wybór potraw, nawet jak na okres niskiego sezonu (przy dużym obłożeniu gości w hotelu). Widocznie w hotelu rządzi księgowy a nie kucharz, a szkoda bo te nieliczne potrawy które były serwowane - były bardzo smaczne. Jeśli chodzi o personel sprzątający wszystko było poprawnie. Z kelnerami i barmanami było różnie... Na pochwałę zasługuje barman Ubut i przemiła kelnerka Rabiya! Przy małym basenie miał miejsce niemiły incydent, a mianowicie jedna kelnerka nosiła co chwile drinki i piwa grupie Anglików. Na moją prośbę o przyniesieniu mi coli odpowiedziala, że sorry no service... Tak samo w barze "be Amazing" alkohole Bacardi czy Ballantines były pochowane dla "lepszych gości", mi proponowano lokalne alkohole. Kiedy zauważyłem że gość z Rosji bez problemu dostaje Ballantines użyłem następnym razem podstępu i też zamówienia składałem po rosyjsku a nie po angielsku. Od tej pory Bacardi i Ballantines był już dla mnie codziennie. Trochę wstyd żeby hotel dzielił gości na typu A i B.
Jak już wspomniałem na wstępie hotel jest położony w pięknym miejscu, z cudownym ogrodem, ale sam widok to trochę za mało, żeby pobyt w nim był niezapomniany. Menadżer hotelu powinien przemyśleć swoje zarządzanie hotelem bo konkurencja nie śpi i jest coraz więcej hoteli, które oprócz cudownych widoków zapewniają większy standard w podobnej cenie. W lipcu chciałem odwiedzić nowy hotel sieci Paloma Finesse, ale teraz już nie jestem pewien czy mogę zaufać, że nie zepsuje sobie urlopu...

Termin pobytu: marzec 2019
1  Dziękujemy, 579radekp
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Cakicii, Halkla İlişkiler Müdürü, Paloma Foresta ResortOdpowiedź udzielona 5 kwietnia 2019

Dear 579radekp,

First of all we would like to thank you for choosing Paloma Foresta Resort for your Holiday.
We are sorry to hear that in some point you did not get what you expected, but we trully hope to welcome you again in Paloma family and make your next holiday unforgettable.
Guest Relations

Zrecenzowano: 13 marca 2019

Rzadko bywam w 5 gwiazdkowych hotelach. Tutaj z racji tego, że byłem w okresie zimowym cena bardzo mnie skusiła. Przy zapłacie 1/3 wartości pobytu z pełnego sezonu nie spodziewałem się "wodotrysków". To był błąd. Hotel w całej obsłudze gości przerósł moje najśmielsze oczekiwania. Nie będę wspominał o czystości, bo to oczywiste i mało istotne :P. Posiłki wystawiane w restauracji to małe dzieła sztuki z oprawami. Jeżeli zamierzacie spożywać kolację zabierzcie wieczorowe ubrania i to nie dla tego, że nie zostaniecie wpuszczeni na posiłek. Będzie wam głupio kiedy szefowie kuchni zapraszają was osobiście do degustacji, a wy wyglądacie tylko średnio (ja niestety ubrany w jeansy i polówkę miałem takie wrażenie, że trochę ich nie szanuję). Wspaniały hotel z ogromnymi możliwościami. Wspaniała obsługa, zawsze uśmiechnięta i chętna do pomocy, przepiękne położenie w ogrodzie botanicznym. Naprawdę warto.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Twins C
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Cakicii, Guest Relations Manager, Paloma Foresta ResortOdpowiedź udzielona 31 marca 2019

Dear Twins C,
Thank you very much for choosing Paloma Foresta Resort.
We are very happy to hear that to had a great holiday. Thank you very much for your kind words regarding our hotel and stuff. It will be our grate pleasure to welcome you again.

Guest Relations

Zrecenzowano: 25 lutego 2019

Tym razem zdecydowalismy się na wypoczynek w Palomie w okresie zimowym. Spędziliśmy tydzień w lutym i było bardzo przyjemnie. Jeśli ktoś szuka spokoju i wytchnienia od spraw codziennych, to polecam. W tym okresie hotel nie jest zatloczony wiec każdy poczuje się comfortowo. Mimo że pogoda jest w kratkę, choć nam własciwie dopisala, bo nie padało prawie w ogóle w ciągu dnia. Temperatura sprzyjała spacerom wokół hotelu wśród pięknych drzew. Można było korzystać z dwóch ogrzewanych basenów, wewnętrznego i zewnątrznego. Byli też amatorzy kąpieli w morzu, gdzie temperatura wynosila 17 stopni, więc nie taka straszna. Oczywiście dostępna sauna i jeśli ktoś miał ochotę jest Spa na wysokim poziomie. Pokoje czyste, codziennie sprzątane, obsługa działała nienagannie. Kelnerzy w restauracji bardzo uprzejmi, ich serwis umilał posiłki. Chcę podziękować kilku z nich, którzy zawsze o nas dbali m.in. Husejn, Ikra i Serdar. W barze gdzie spędzaliśmy wieczory przy muzyce na żywo najbardziej wyróżniła się kelnerka-barmanka o imieniu Merve, sympatyczna,uprzejma i bardzo pracowita. Obsługa recepcji z szefem Aykulem na czele zasługuje również na pochwałę. Oczywiście nie mogę zapomnieć o osobie Mehmet Ali /bell kaptain/ wiem, że jak mam jakieś pytania albo problemy to w ciemno mogę iść do niego,
bo zawsze udzieli mi informacji lub pomoże. Podsumowując, czas spędzony w tym hotelu uważam za udany.

Termin pobytu: luty 2019
Dziękujemy, Elżbieta T
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Senyurt, Manager, Paloma Foresta ResortOdpowiedź udzielona 27 lutego 2019

Drodzy goście,

Bardzo dziękujemy za wspaniałą recenzję naszego hotelu! Cieszymy się, że jesteście zadowoleni ze swojego pobytu i mamy nadzieję wkrótce zobaczyć się z Wami ponownie!

Pozdrawiamy,

Zrecenzowano: 24 lutego 2019

Hotel wspaniały, szczerze wszystkim polecam. Położony w spokojnej okolicy, na dużym terenie, pełnym zieleni, bezpośrednio przy plaży. Z jednej strony widok na góry, z drugiej na morze:) Doskonałe miejsce na wypoczynek zarówno w zimie jak i w lecie. Fajna baza wypadowa do Kemer, Kanionu , Antalii-można dojechać samemu, miejskimi autobusami za niewielkie pieniądze. Obsługa doskonała, począwszy od pań sprzątających, kelnerów, barmanów no i kucharzy!!! Posiłki główne smaczne - ogromny wybór, przekąski, ciasta, lody, drinki...czego potrzeba więcej. Codziennie wieczorem muzyka na żywo-można posłuchać lub potańczyć. Atmosfera przyjazna. Pokoje duże, nowocześnie urządzone, łóżka ogromne, wygodne, zmieniana pościel.Łazienki czyste-codziennie wymieniane ręczniki, dokładane kosmetyki. W pokoju zaopatrzona lodówka-napoje i piwo oraz możliwość wypicia kawy lub herbaty. Na zewnątrz baseny-jeden z podgrzewaną wodą umożliwiał kąpiele w styczniu! Basen wewnętrzny mały ale czysty, dostępne ręczniki, woda do picia. Akurat kiedy byliśmy były ferie w Turcji więc duże obłożenie hotelu -tłok w lobby i restauracjach, dużo biegających, krzyczących dzieci(dla mnie to duży minus ale nie obniża jakości hotelu!!!) ale z miejscem nie było problemu.
Pozdrawiamy wszystkich pracowników, dziękujemy za super wypoczynek:)))
Polecamy wszystkim z czystym sumieniem i odwiedzimy zapewne inny hotel z sieci Paloma Resort(a to był nas drugi hotel, najpierw wypoczywaliśmy w Sentido Perissia w Side-też polecamy!).

Termin pobytu: styczeń 2019
Dziękujemy, Iwona D
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: Senyurt, Manager, Paloma Foresta ResortOdpowiedź udzielona 26 lutego 2019

Drodzy goście,

Pozdrawiamy,