Zrecenzowano: 9 października 2018

Zacznę może w ten sposób - nigdy albo prawie nigdy nie piszę opinii ale tutaj mnie troszkę ruszyła ogromna różnica pomiędzy opisami a zastaną rzeczywistością. Generalnie hotel stary i dość mocno zaniedbany lub jak kto woli zużyty- dla mnie to taki wczesny Gierek , jeżeli wiecie co mam na myśli
NA PEWNO NA ŻADNE, NAWET MALUTKIE 5 GWIAZDEK NIE ZASŁUGUJE!!!!
GÓRA 3
Nie to jednak , jest w tym hotelu najgorsze, najgorsza w tym hotelu jest obsługa
pracująca tam jakby za karę.
Kiedy człowiek przychodzi na kolację powiedzmy po pół godzinie od jego rozpoczęcia , to najczęściej już bardzo trudno znaleźć to co było na początku- nawet takie banały jak pomidory czy ogórki . Na frytki z reguły trzeba odczekać swoje 5-7 minut (generalnie wszędzie gdzie można dostać coś troszkę lepszego- najczęściej na ciepło ,trzeba swoje odstać w ogonku) ponieważ rzadkością jest ,żeby były na bieżąco - obsługa wcale nie reaguje na pytania czy też sugestie ze strony klientów, udają że nie rozumieją, a uśmiech na ich ustach to taka sama rzadkość jak trafić na jajecznicę po godzinie trwania śniadania.
Wygląda to tak jakby właściciele hotelu wymuszali na urlopowiczach wyjedzenie wszystkich dań do końca i wtedy coś nowego pojawia się na stole
Beznadziejnie wygląda i wręcz budzi obrzydzenie rozdawanie mięs z rozrywanych ręcznie większych kawałków wykonywane ręcznie i ręcznie nakładane na talerz według uznania kelnera , kojarzyło mi się to z jakąś wojskową czy też więzienna stołówką.
Wiele osób pisze ,że jest bardzo dużo ciast i innych smakołyków - ujmę to tak , w Turcji byłem już po raz któryś , zawsze są to hotele pięciogwiazdkowe i nigdy , powtarzam nigdy nie spotkałem tak beznadziejnych wypieków
Zawsze i wszystkim kolegom zachwalałem Tureckie hotele jako mekkę cukiernictwa , ale tutaj to ...........
Piszą tu również że nie ma problemu z leżakami - ja byłem z żoną w tym hotelu początkiem września i gdyby nie to że moja żona lubi wcześnie wstać to leżak nad morzem mielibyśmy być może ze dwa razy w ciągu 11 dni.
jest jeszcze jedna rzecz , która mnie doprowadzała do pasji - ilość gości ze wschodu
Jeżeli chcesz podszkolić rosyjski to warto ten hotel wybrać, bo nawet wieczorne animacje były ruskojęzyczne - o obsłudze , która gada tylko po rusku albo turecku nie wspomne
Szczerze mówiąc nigdy więcej bym do tego hotelu nie pojechał nawet za pól ceny

Wskazówka dotycząca pokoi: Jak na Turcję jest to dość drogi hotel za 10dni płaciłem prawie 4 tysiące od osoby
7  Dziękujemy, Turysta54
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KILITHOSPITALIT... G, Yönetici, Crystal Flora Beach ResortOdpowiedź udzielona 19 października 2018

Dear Guest,
All reviews, doesn’t matter positivie or negative, are highly important for us, as it helps us to improve our service and make it better.
We were sad to know that some points, which you mentioned above, didn’t let you fully enjoy your holiday. All that issues will be reported to our management.
Thank you again for your feedback. We’re looking forward to see you here again.
Best Regards

Zrecenzowano: 1 października 2018

Porady dla wyjeżdżających - nie trzeba brać ręczników, mydła, balsamów, bo wszystko jest w hotelu. Naprzeciwko hotelu wypożyczalnia skuterów. Dolmusze do Kemer, Antalya jeżdżą co chwilę.
Zalety: Hotel blisko lotniska - transfer średnio trwa 30 min (bez zatrzymywania się w innych hotelach). Duża powierzchnia hotelu, ale wszystko dobrze oznaczone. Bez problemu można wszystko znaleźć. Basen duży, zjeżdżalnie ok. Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ codziennie coś się działo - aqua aerobik, zumba, siatkówka, wieczorem w amfiteatrze, potem na pool barze zawsze coś się działo. W barach postawione były lodówki pełne zimnej wody. Pokoje sprzątane codziennie przez przemiłe panie. Codziennie też można było wymienić ręcznik plażowy. Super pomosty z natryskiem. Przystosowany dla niepełnosprawnych. Dobre jedzenie, obfita kolacja, drinki też ok.
Wady: Obsługa posługuje się językiem rosyjskim, tylko nieliczne osoby rozumieją angielski. W regulaminie napisane jest, żeby nie zajmować leżaków ręcznikami, ale kiedy przychodziło się o 9 na plażę wszystko było już zajęte. Często na kolacji nie mogliśmy znaleźć stolika wolnego, obsługa też nie nadążała sprzątać. Drinki w plastikowych kubkach. Dosyć głośna muzyka przy basenie.

Dziękujemy, Kwasny

Dear Guest
Thank you for sharing review. We appreciate your feedback and would like to thank you for taking the time to share your review.
We are proud of our achievements in quality, service and hospitality, but the best reward for us is the appreciation from our guests, so it is an honor for us that you found our hotel a truly excellent place to stay.
We certainly look forward to the opportunity to welcome you back to enjoy the true Crystal Flora Beach Resort experience for the second time.

Zrecenzowano: 24 września 2018

Położenie hotelu nad samym morzem. Plaża z dużą ilością leżaków. Basen w samym centrum hotelu. Piękny teren zielony. Pokoje mieszkalne otoczone zielenią. Piękny widok na morze i góry. Dla dzieci brodzik i cudowne zjeżdżalnie z atrakcjami.
Wieczorne animacje urozmaicone. Uśmiechnięci Animatorzy starają się zapewnić atrakcje gościom hotelowym. Urozmaicone posiłki, duży wybór potraw. Polecamy !!!!

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, kaawa2018
Autorem odpowiedzi dotyczącej tej recenzji jest: KILITHOSPITALIT... G, Yönetici, Crystal Flora Beach ResortOdpowiedź udzielona 29 września 2018

Zrecenzowano: 24 września 2018 z urządzeń przenośnych

Jesteśmy e tym choremu trzeci raz i bardzo nam się tu podoba niczego nie brakuje jest super i polecam wszystkim ten hotel. Obsługa super jak potrzebujesz pomocy to.zawsze służą pomocą.Wieczory zawsze miło są spędzanie dużo rozrywki.

Dziękujemy, Urszula J

Zrecenzowano: 17 września 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobry hotel wszystko ok na wysokim poziomie dziewczyny z animacji bardzo dobrze się starały .jedzenie na stołówce smaczne czysto na plaży i restauracjach . Hotel godny polecenia dla rodziny .pokoje przestronne sprzątanie na wysokim poziomie

1  Dziękujemy, Łukasz T