121 USD
129 USD
Hotels.com
La Dolce Vita(Soverato)
  • Bezpłatny parking
B&B Stella Marina(Soverato Marina)
Zrecenzowano 28 czerwca 2017 z urządzeń przenośnych

Hotel położony naprawde blisko płazy. W cenie pokoju leżak i parasol. Pokoj który miałam był z widokiem na morze - wschód słońca bezcenny. Łazienka troszke mała ale to mało istotne ponieważ i tak nie siedzimy w pokojach.
Jedzenie w miare smaczne. Jedyny minus to mało urozmaicone śniadania. Kolacje w porządku. Smaczne i świeże.
Cała obsługa hotelu bardzo bardzo miła. Zawsze służy pomocą pomoże doradzi. Zawsze ciepło powita.
Pozdrowienia dla Sereny i Igora.

Data pobytu: czerwiec 2017, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Monika W
Zrecenzowano 4 lutego 2017

hotel San Domenico wspaniale położony...ale nie dla Nas Polacy. Don Massimo (jeden ze współwłaścicieli) preferował zdecydowanie rodziny włoskie...podobnie jak żona don Luciano (drugiego ze współwłaścicieli)..... Codziennie dochodziło do sporów pomiędzy naszymi rodakami a obsługą plaży...jak byłeś konsekwentny opalałeś się tam gdzie otrzymałeś miejsce w pierwszym dniu pobytu. Jeżeli nie ....codziennie kopiesz się z ratownikiem...albo tak jak ja....przenosisz włoskie rzeczy - które wpadły na Twój leżak -na jakikolwiek obok. Bardzo smutnym doświadczeniem była kolizja Włoszki z moim stolikiem w czasie święta "Najświętszej Marii Panny..... zalała stolik
mojej żony i mój winem i wodą...ale nikt z obsługi - łącznie z kierownikiem sali na czele w ogóle nie zareagował.... dopiero gdy za kark przytargałem kelnera .....to skubany chciał mnie pocieszyć karafką wina...zamiast uporządkować Nasz stolik (sorry...tam dalej myślą, że Polacy chcą się tylko napić) .Ale te niedogodności to pikuś...jeżeli zostawisz - nie daj Boże-komórkę do naładowania w zamkniętym pokoju hotelowym to już jej nie zobaczysz...niestety. Dla Włochów smartfon to rzecz bardzo drogocenna (właściciele pytali mnie dlaczego nie schowałem smartfona LG g3 w sejfie hotelowym). nie potrafili zrozumieć dlaczego kradzież smartfona ze zdjęciami, które zrobiłem w czasie objazdu może mi popsuć humor... ;(.... pomimo ich zapewnień ( i biura RAINBOW) po półrocznej wymianie korespondencji otrzymałem od nich odpowiedź....zero odszkodowania.... kochani rodacy...pomimo pięknego położenia nie wybierajcie San Domenico i biura RAINBOW w Soverato.... ja tam już nie pojadę na pewno.... a Wy jak chcecie....

Wskazówka dotycząca pokojów: tylko z widokiem na morze
  • Data pobytu: sierpień 2016, podróż z rodziną
1  Dziękujemy, Tomasz H
Zrecenzowano 14 grudnia 2016

Świetna lokalizacja tuż przy morzu z własną plażą.....jedzenie bardzo smaczne typowo śródziemnomorskie, owoce morza, pyszne risotto, dla każdego cos miłego się znajdzie. Bardzo dobra kawa i wino. Pokoje skromne ale wystarczające do przenocowania się, gdyż większą część dnia spędza się na plaży. Minusem hotelu jest brak basenu, rekompensuje to bezpośrednio przylegająca prywatna hotelowa plaża oraz brak animacji ale to zależy czy ktoś przyjeżdża na wakacje balować czy odpoczywać. Ten hotel jest dla tych, którzy chcą odpocząć na łonie natury, korzystać z pięknej plaży i cieszyć się pogodą. Soverato to typowa kalabryjska miejscowość wypoczynkowa do miłego spędzania czasu i plażowania. Jest tu mnóstwo sklepików, pizzerii, knajpek i lodziarni. Włosi bardzo spontaniczni i mili. Każdego turystę traktują wyjatkowo. Dla mnie wczasy wspaniałe i bardzo udane. POLECAM wycieczkę promem na Sycylię oraz objazdówkę po Kalabrii. Warto zakupić tamtejsze produkty, wina, przyprawy. Wrażenia niezapomniane. Super pobyt

Wskazówka dotycząca pokojów: Polecam wybór pokoi z dopłatą do widoku na morze. Warto bo morze jest w zasięgu ręki o każdej porze dnia i nocy. Dla mnie super
  • Data pobytu: lipiec 2016, podróż z rodziną
2  Dziękujemy, Beata260172
Zrecenzowano 9 września 2016 z urządzeń przenośnych

Hotel co prawda położony przy plaży ale jak był zbudowany dobrych parę lat temu to nie był kompletnie odświeżania czego wymaga.Zatrzymal się na latach 80-tych w Polsce.Pokoje codzienne sprzątane mega słabo (wytarcie podłogi i wymiana ręcznika to nie wszystko).Kuchnia uboga bo żadnego dania na ciepło na śniadanie a kolacja?Pierwsze danie - wybieramy jedna z trzech propozycji,drugie danie - wybór jednego z dwóch,plus deser.Rolisotto z owocami morza to łyżka ryżu ,jedna krewetka i dwie mule.Makaron z pomidorami codziennie bez smaku.Jedynym plusem do kolacji byla mozliwosc spozywania przystawek-warzywa na zimno.Internet niby WiFi ale odbiera tylko w recepcji.Pani Zosia (pracownik hotelu)mega życzliwa i pomocna.

Data pobytu: wrzesień 2016, podróż z ukochaną osobą
Dziękujemy, Halina B
Zrecenzowano 31 sierpnia 2016

Po pierwsze hotel leży tuż przy plaży. Bajka, wychodząc od razu można rozłożyć się na leżakach hotelowych (najlepiej od razu je zarezerwować u pana ratownika, wtedy już w trakcie całego pobytu będą "nasze"). Obsługa bardzo miła, kelnerzy sympatyczni i kilku zna język polski. Kolacje wielodaniowe w stylu włoskim, wypasione. No i oczywiście karafka wina, a jeśli się skończy, to donoszą drugą. Hotel ogólnie ma regionalny, kalabryjski charakter- jest dość stary, a pokoje jak to napisało pewne biuro podróży "dla niewymagających gości". W każdym razie hotel ma swój urok no i jest położony tuż przy plaży!!!

Wskazówka dotycząca pokojów: Przy rejestracji w recepcji od razu prosić o pokój od strony plaży.
  • Data pobytu: lipiec 2016, podróż z ukochaną osobą
1  Dziękujemy, Justyna_Feliz