“Typowa czeska kuchnia.”
Zlata Kovadlina — recenzja

Zlata Kovadlina
Kuchnie: Europejska, Czeska
Zrecenzowano 8 września 2019

typowe czeskie jedzenie, na poziomie zwykłej popularnej restauracji. Tłusto, mącznie, śmietanowo. wystrój lekko zużyty, ceny umiarkowane, nie polecam, nie odradzam.

Dziękujemy, damianKOREK

Zrecenzowano 23 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajna regionalna restauracja. My jedliśmy kaczkę, polecamy. Bardzo miła i kontaktowa obsługa.

Dziękujemy, ewasR876YQ
Zrecenzowano 29 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce w Mlada Boleslav. W samym centrum na rynku. Miły lokalby klimat, bardzo dobre jedzenie i szybko podane.obsluga mila i spokojna. Polecam serdecznie

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 194jacekv
Zrecenzowano 29 października 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszne czeskie specjały. Bardzo miła obsługa. I ceny zadowalające . Kaczka z kapusta i knedlikami naaaajlepsza! Zupka czosnkowa na delikatnym rosołku również smaczna. Polecam

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, EwelinaL574
Zrecenzowano 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre czeskie jedzenie, dobry stosunek ceny do jakości, bardzo mila obsługa. Lokalizacja na bardzo urokliwej starówce

Termin wizyty: wrzesień 2017
Dziękujemy, 376zbigniewd

Zlata Kovadlina — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Mlada Boleslav, Central Bohemian Region

Byłeś(-aś) w Zlata Kovadlina? Podziel się wrażeniami!