Solina
Morze w gorach

Jest pięknie widokowo fantastycznie. Dobrze zorganizowane rejsy po zalewie. Dużo możliwości... Przeczytaj więcej

jarpar1
Olsztyn, Polska
Jak zwykle pięknie

Mogę tam jeździć bez końca. Odpowiednia pod każdą porę roku oraz dobry. Polecam serdecznie. Kto nie... Przeczytaj więcej

smok631

Zrecenzowano: 6 września 2019

Wspaniałe widoki z zapory na Jezioro Solińskie i okolice. Sama zapora robi wrażenie.
Można również fajnie spędzić czas na statku który płynie około 50 min. a potem iść na
super dobre lody obok kas. Dodatkową atrakcją jest zwiedzanie zapory od środka. Jest to miejsce które będąc w Bieszczadach nie można ominąć.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Maria C
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Super widoki polecam świetna wycieczka z mężem na motorze we dwoje taki maleńki spontan heheh wartooo

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Patrycja M
Zrecenzowano: 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Warto!!!! Naprawdę jest to miejsce, do którego chce się wracać. Czyste plaże, które nie są jakieś przepełnione i cudowne widoki :)

Dziękujemy, srututu12345
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jezioro duże. Można na nim spędzać czas godzinami. Szkoda, że praktycznie nie ma plaż piaszczystych, ale to niczemu nie ujmuje.

Dziękujemy, PatrycjaSuchanek
Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Jeśli możesz pojechać nad Solinę nie od strony zapory - to polecam, warto. Jest tu cisza, spokój, malownicze widoki. Gdzieniegdzie pływające łódki, śpiewające ptaki, czysta woda. Właśnie tak nad Soliną jest pięknie.
Natomiast od strony tamy jest tłoczno, brzydko, za bardzo turystycznie. Góralskie ciupagi, roztapiające się lody, jak to w miejscowości turystycznej. Także uciekaj od tłumów, zaszyj się w dal, a będziesz zachwycony!

Dziękujemy, grytfus