“Wszystkie jest smaczne i świeże, bardzo miła i pomocna obsługa, polecam wszystkim”
Szałas nad Soliną — recenzja

Szałas nad Soliną
Nr 4 wśród 7 Restauracje (Solina)
Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Wszystko jest smaczne, świeże ładnie podane , piękny widok na zalew , obsługa miła i bardzo pomocna. Polecam

Dziękujemy, 222beatak

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019

Wspaniałe jedzonko goràco polecam pyszne rybki placki kotlety gofry a szefowa na 6tkè wrocimy tu na pewno dziękujemy za wspaniałe potrawy

Dziękujemy, Ma R
Zrecenzowano 30 lipca 2019

Przepyszne świeże jedzenie, pięknie podane, przemiła obsługa, urocza atmosfera, z pięknymi widokami. Czego chcieć więcej, gorąco polecam

Dziękujemy, MagdalenaL586
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobre jedzenie piękne widoki na pewno tam wrócę nie raz polecam każdemu kto odwiedza Piękna Solinę

Dziękujemy, Tomasz D
Zrecenzowano 5 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Szałas Nad Soliną to Najstarsza Smażalnia Ryb przepyszne jedzenie6 bardzo miła obsługa i piękny widok na soline polecam !!!

Dziękujemy, Beata G

Szałas nad Soliną — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nisko, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Szałas nad Soliną? Podziel się wrażeniami!