Raz można zaliczyć

Monumentalna budowla, robi naprawdę wrażenie. Warto zobaczyć. Zainwestowałem dodatkowe 18 zł w... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano 1 tydzień temu
Shadov_Szcz
Szczecin, Polska
82 metry

Zawsze mam ciarki, kiedy stojąc na zaporze spoglądam w dół. Wysokość robi wrażenie! Zapora ma... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019
grytfus

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019

Zapora ma wysokość 82 metry i długość 664 metry. Jest naprawdę wielka i robi wrażenie. Została ona udostępniona do zwiedzania. Przy zaporze znajduje się hydroelektrownia wodna.

Dziękujemy, grytfus
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019

Chwała tym, którzy uwzględnili możliwość spacerów po tamie dla zwykłych zjadaczy chleba. Nawet przy niskim poziomie wód robi wrażenie.
Miejsce, które warto odwiedzić.

1  Dziękujemy, ttturysta
Zrecenzowano: 12 sierpnia 2019

miejsce, które warto zobaczyć. Zaporę za opłatą można zwiedzać w środku. Ciekawe by poznać historię budowy oraz uczucie, że chodzi się tyle metrów pod wodą i pod ziemią bezcenne.

Dziękujemy, Izabela G
Zrecenzowano: 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Sama zapora jest piękna ewenement w Polszy naprawdę warto zobaczyć troszkę tłoczno ale nie ma co narzekać jak komuś nie pasuje to niech jedzie nad Polskie morze gdzie jest naprawdę ludzi tyle że masakra . Dla mnie bomba i ruszajcie ludzie w Bieszczady

Dziękujemy, 76andrzej43
Zrecenzowano: 5 sierpnia 2019

To największa zapora w Polsce i warto tam się udać. Mozna wygodnie podziwiać to co wokól oraz w wodzie- mnóstwo pływających karpi. Widok piękny. Wstęp bezpłatny.

Dziękujemy, Jusia J