“Polecam!”

Nie umieszczono zdjęcia
Masz ciekawe zdjęcie?
Możesz je dodać.
Restauracja Pizzeria Italia
Nr 5 wśród 7 Restauracje (Solina)
Zrecenzowano 5 września 2019

Polecam!!! Swietna kuchnia i obsluga. Jedzenie zawsze świeże i smaczne, miła i szybka obsługa polecam

Dziękujemy, StefaniaP1943

Zrecenzowano 11 sierpnia 2019

Smaczne jedzenie, krótki czas oczekiwania oraz bardzo miła obsługa, a zwłaszcza ciemnowłosa kelneeka z warkoczami.

Dziękujemy, Monika K
Zrecenzowano 30 czerwca 2019 z urządzeń przenośnych

W restauracji zamówiliśmy ryby. Porcje ogromne, obsługa szybka, natomiast jeśli chodzi o smak dań to już było różnie. Pstrąg był wyśmienity, dorsz również był dobry, natomiast halibut to jakaś pomyłka. Nie wiem czy akurat nam się taki trafił, ale ryba rozpadała się na talerzu. Sama woda, tak jakby ryba był zaparowana a nie smażona.

Dziękujemy, kr1s76
Zrecenzowano 9 sierpnia 2017

Byliśmy w siedem osób. Jedzenie było dobre, ale nie jest to poziom restauracyjny. To dobra jadłodajnia. Od restauracji oczekuję, nie tylko dobrego jedzenia ale również podawania go w elegancki sposób. Tylko niektóre główne potrawy starali się ułożyć jakoś na talerzach, ale nawet w tym przypadku do oczekiwanego poziomu jeszcze trochę brakuje. Surówki to już poziom barowy. Napoje z lodem podawane bez słomek. Ceny nieco zbyt wysokie, co tłumaczy prawdopodobnie pełnia sezonu i tłum ludzi. Klasyczny układ podaży i popytu. Obsługa miła. Panująca atmosfera akceptowalna. Atutem, ładny widok na zalew soliński.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, GrzegorzG913
Zrecenzowano 20 czerwca 2017

Obsługa wywiązuje się ze swoich zadań bardzo profesjonalnie i miło. Nie było problemów z komunikacją w języku angielskim. Jedzenie wręcz znakomite. Odwiedziliśmy to miejsce kilka razy próbując różne dania i nigdy się nie zawiedliśmy. Zdecydowanie polecam :)

Termin wizyty: czerwiec 2017
3  Dziękujemy, Kira Y

Restauracja Pizzeria Italia — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Solina, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Restauracja Pizzeria Italia? Podziel się wrażeniami!