“Wisienka na torcie”

Karczma Solina Jędrulowa Chata
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Solina)

Do karczmy zajrzelismy ze znajomymi w drodze do domu, mając przed sobą ok 4 godziny drogi, więc chcieliśmy się porządnie najeść. I nie zawiedliśmy się, jedzenie było przepyszne, ceny niewygorowane, porcje zacne. Obsługa, mimo ewidentnego ruchu, bardzo profesjonalna. Mój chrupiący kurczak był niedoścignionym wzorem dania, pstrąg, którego zamówiła moja siostra był delikatny i bardzo smaczny, żeberka soczyste i doskonale doprawione według opinii przyjaciela. Kolejna wyprawa nad Soline nie obejdzie się bez wizyty w tym miejscu!

Dziękujemy, Edyta B

Jedzenie okropne, sandacz w sosie tak słonym, że nie dało się zjeść, danie polecane z grilkowanym ziemniakiem i gulaszem, dramat. Ziemniaki, były twarde i surowe. Drogo, nie warte czasu i pieniędzy. Obsługa też pozostawia wiele do życzenia, czekaliśmy jakieś 15 minut aż kelnerka do nas podejdzie, Dziewczyny jakby były tam za karę. W okolicy jest mnóstwo lepszych i smaczniejszych restauracji. Nie wrócimy, nie polecimy, na samą myślę o tym miejscu robi się źle.

1  Dziękujemy, Marcelina K

Danie Zakapiora smaki- kasza pęczak smaczna, mięso wieprzowe to jakaś kpina,pierwszy gryz i jakieś chrząstki w mięsie, na innych kawałkach nieodkrojony tłuszcz,mięso w smaku ohydne. Stanowczo odradzam wam to danie!
Żadnych widoków nie widzieliśmy,nikt nie zaproponował nam miejsca z widokiem na góry, ani takiego miejsca nie widziałem.Ceny średnie.

1  Dziękujemy, Zwiadowiec23
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni opiniami na tripadvisor postanowiliśmy udać się tu na obiad. Żurek w smaku ok, bardzo poprawny. Pozostałe dania dosyć tłuste, większość zostawiliśmy. Obsługa ok, mogłoby być lepiej. Widok rzeczywiście bardzo ładny.

1  Dziękujemy, karolinag160
Zrecenzowano 6 września 2019

Świetny wystrój, lokalizacja, miła obsługa, smaczne jedzenie. Na uwagę zasługuje bardzo dobra lemoniada, nie wiem co było w środku, ale wyczuwalny był rabarbar, naprawdę dobra. Jesli chodzi o posiłki polecam żeberka.
Warto zronic zdjęcia na panoramę gór oraz w wiszących fotelach przy wejściu. Swietna pamiątka!

Dziękujemy, L2ora

Karczma Solina Jędrulowa Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Solina, województwo podkarpackie

Ustrzyki Dolne, województwo podkarpackie
Myczkowce, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Karczma Solina Jędrulowa Chata? Podziel się wrażeniami!