“Poprawne dania”

Karczma Solina Jędrulowa Chata
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Solina)
Zrecenzowano 10 września 2019 z urządzeń przenośnych

Zachęceni opiniami na tripadvisor postanowiliśmy udać się tu na obiad. Żurek w smaku ok, bardzo poprawny. Pozostałe dania dosyć tłuste, większość zostawiliśmy. Obsługa ok, mogłoby być lepiej. Widok rzeczywiście bardzo ładny.

1  Dziękujemy, karolinag160

Zrecenzowano 6 września 2019

Świetny wystrój, lokalizacja, miła obsługa, smaczne jedzenie. Na uwagę zasługuje bardzo dobra lemoniada, nie wiem co było w środku, ale wyczuwalny był rabarbar, naprawdę dobra. Jesli chodzi o posiłki polecam żeberka.
Warto zronic zdjęcia na panoramę gór oraz w wiszących fotelach przy wejściu. Swietna pamiątka!

Dziękujemy, L2ora
Zrecenzowano 2 września 2019

Bywamy z mężem często, głównie ze względu na tatara z kaczki którego mój mąż uwielbia. Ja wybieram częściej posiłki bardziej bezmięsne, dlatego mogę polecić knysze po bieszczadzku - są pyszne! Poza tym piękne miejsce i miła obsługa. Polecam! :)

Dziękujemy, Kasjana92
Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Szukając miejsca na obiad w Solinie, wiedziona opiniami udałam się do Karczmy, jedzenie rzeczywiście bardzo dobre! Ceny przystępne, obsługa miła :). Polecam, można się z całą pewnością najeść i to z czystą przyjemnością :).

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Warto poczekać na stolik na tarasie bo widok zapiera dech. Przepyszny maślany sandacz w cudownym sosie - najlepszy jaki w życiu jadłam. Ziemniak z dziczyzna to przepyszne delikatne mięsko. Przysmak gajowego ma bardzo dziwny smak , może przez użycie jakiejś przyprawy , u nas nikomu nie smakował. Niestety potwornie suche i grube nugetsy dla dzieci. Jeśli dziecko nie jada surowek jak nasze to nie jest w stanie czegoś tak suchego przełkną

1  Dziękujemy, Patitola

Karczma Solina Jędrulowa Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Solina, województwo podkarpackie

Ustrzyki Dolne, województwo podkarpackie
Myczkowce, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Karczma Solina Jędrulowa Chata? Podziel się wrażeniami!