“Bardzo miło.”

Karczma Solina Jędrulowa Chata
Nr 1 wśród 7 Restauracje (Solina)
Zrecenzowano 2 września 2019

Bywamy z mężem często, głównie ze względu na tatara z kaczki którego mój mąż uwielbia. Ja wybieram częściej posiłki bardziej bezmięsne, dlatego mogę polecić knysze po bieszczadzku - są pyszne! Poza tym piękne miejsce i miła obsługa. Polecam! :)

Dziękujemy, Kasjana92

Zrecenzowano 29 sierpnia 2019

Szukając miejsca na obiad w Solinie, wiedziona opiniami udałam się do Karczmy, jedzenie rzeczywiście bardzo dobre! Ceny przystępne, obsługa miła :). Polecam, można się z całą pewnością najeść i to z czystą przyjemnością :).

Dziękujemy, Monika M
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Warto poczekać na stolik na tarasie bo widok zapiera dech. Przepyszny maślany sandacz w cudownym sosie - najlepszy jaki w życiu jadłam. Ziemniak z dziczyzna to przepyszne delikatne mięsko. Przysmak gajowego ma bardzo dziwny smak , może przez użycie jakiejś przyprawy , u nas nikomu nie smakował. Niestety potwornie suche i grube nugetsy dla dzieci. Jeśli dziecko nie jada surowek jak nasze to nie jest w stanie czegoś tak suchego przełkną

1  Dziękujemy, Patitola
Zrecenzowano 16 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Gorąco polecam, jedzonko smaczne w dobrej cenie, duży punkt za obsługę gorąco polecam ziemniaka z gulaszem z jelenia oraz knyszę ze śmietaną

Dziękujemy, izizia
Zrecenzowano 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Do karczmy udałem się zachęcony opiniami TA i nie zawiodłem się. Było nas 6 osób i każdy zamówił inną zupę i danie główne. Zupy znalazły się na naszym stole po 5 min od zamówienia, dania główne również nie kazały na siebie długo czekać. Wszystko smaczne i świeże podane przez miłego i uprzejmego kelnera. Ceny umiarkowane . Polecam.

Dziękujemy, wlesny

Karczma Solina Jędrulowa Chata — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Solina, województwo podkarpackie

Ustrzyki Dolne, województwo podkarpackie
Myczkowce, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Karczma Solina Jędrulowa Chata? Podziel się wrażeniami!