“pyszna kuchnia”
Karmnik — recenzja

Karmnik
Nr 2 wśród 7 Restauracje (Solina)
Opis: W samym sercu pięknych i zielonych Bieszczad stworzyliśmy miejsce z myślą o tych, którzy cenią sobie połączenie ładnego otoczenia z dobrym smakiem <3 Kochamy jedzenie, to bez dwóch zdań, lecz nasza miłość jest jeszcze wzmocniona jednym czynnikiem ... pasją! Uwielbiamy Was karmić i widzieć uśmiechy na Waszych twarzach! Dokładamy wszelkich starań, żebyście czuli się u nas po prostu dobrze! To zdecydowanie nasz priorytet ;) Karmnik to wymarzone miejsce na spotkania towarzyskie, idealne na romantyczną randkę, odpoczynek z rodziną czy pogaduchy z przyjaciółmi. Do tego pyszne jedzenie oraz orzeźwiające lemoniady i mrożone herbaty. Piękne, letnie lenistwo!
Zrecenzowano 4 września 2019

Piękne miejsce, piękny wystrój i pyszne jedzenie. Pierogi, chłodnik i lemoniada, zestaw na 5+. Polecam

Dziękujemy, Alicja S

Zrecenzowano 1 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne. Byliśmy bardzo zaskoczeni pozytywną energią jaką tworzy te miejsce i obsługa. Rewelacja!

Dziękujemy, srututu12345
Zrecenzowano 1 września 2019

Zabieramy co roku do Karmnika znajomych. Jedzenie było dobre. Zamówiliśmy vege burgera z batatami-baardzo dobre :) Sałatkę z gruszka i danie z kurczakiem. Na deser Arystokratke crem brule polecam! Obsługa mila, dziękujemy :) 4/5 daje że względu na brudne stoliki i brak papieru w WC (niestety nie pierwszy ram :().

Dziękujemy, Natalia W
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019

Miejsce pełne uroku, jedzenie pyszne. śniadania, których jest sporo w ofercie, nie są przeciętne, za to bardzo smaczne. Duże porcje. Do tego jedno z nielicznych miejsc gdzie można napić się pysznego zimnego Książęcego Ipa z nalewaka! Obsługa przemiła, sama jestem kelnerką, więc zawsze zwracam na to uwagę, tutaj czułam się jak w domu. Pani właścicielka- pełny uśmiech i ogromne serce wkładane w biznes... Nic tylko wracać!

Dziękujemy, zuzannakrol
Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Jedliśmy tu dwa razy i za każdym razem byliśmy zadowoleni. Dania są tradycyjne, smaczne i względnie tanie. Obsługa przyjemna i szybka.

Dziękujemy, 149andrzejb

Karmnik — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Solina, województwo podkarpackie

Ustrzyki Dolne, województwo podkarpackie
Myczkowce, województwo podkarpackie

Byłeś(-aś) w Karmnik? Podziel się wrażeniami!