“Polecamy”
Koliba — recenzja

Koliba
Zrecenzowano 11 października 2017

Trafiliśmy przypadkiem kilka lat temu i ciągle wracamy. Próbujemy coraz to nowe dania i wszystkie nam smakują :) Naprawdę warto - ze względu na bardzo dobrą kuchnię, miłą obsługę, przystępne ceny i góralski wystrój.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, greenka2000

Zrecenzowano 24 lutego 2017

Koliba to kolejna karczma w której dominuje kuchnia góralska.Doskonała obsługa,smaczne potrawy i przystępne ceny to elementy przesadzające o tym że warto tu zawitać.Dodatkowa atrakcje stanowi wystrój wnętrza w którym odnajdziemy przedmioty codziennego użytku Górali,Rusnaków,Spisaków i Orawian.Koliba do jakby skansen w pigułce.Szeroki wybór dań i napitków oraz profesjonalna obsługa jest dodatkową zachetą.

Termin wizyty: wrzesień 2016
4  Dziękujemy, DUSZAN
Zrecenzowano 26 lutego 2016

Wracając z krótkiej podróży po przygranicznych regionach zatrzymaliśmy się w karczmie Koliba. Duży parking, działające Wi-Fi. W środku czysto zarówno w części jadalnej jak i sanitarnej. Wystrój jak w karczmach. Nic pięknego ale i nic odrażającego. We wszystkich karczmach gromadzi się miejscowe starocia. Obsługa miła i kompetentna.
Ceny umiarkowane za wyjątkiem piwa. Pół litra świetnego lanego (czapowanego) koziołka za 1 Euro to naprawdę tanio.

Termin wizyty: luty 2016
Dziękujemy, Krzysztof Z
Zrecenzowano 2 lipca 2015

Lokal ma bardzo fajny wystrój (oczywiście kwestia gustu) - generalnie klimat karczmy, gospody itp. Restauracja serwuje dania regionalne i nie tylko. Zamówiłem talerz różnych potraw: Pierogi z ziemniakami i bryndzą, kluski z kapustą, kluski z bryndzą i placek ziemniaczany - generalnie spora porcja :o) Wszystko było smaczne (placek odgrzewany), zwłaszcza pierogi... mniam... oraz kluski z bryndzą (bardzo lubię bryndzę :o). Restauracja posiada bardzo dużo miejsc do siedzenie, a do tego jeszcze ogród w którym znajdują się też zwierzęta (mała zagroda), np. króliki, kozy - ciekawa atrakcja dla dzieci.

Termin wizyty: czerwiec 2015
Dziękujemy, Papryk
Zrecenzowano 1 kwietnia 2014

Dziś byliśmy na późnym obiedzie. Muszę przyznać, ze to bardzo miłe miejsce. Co prawda wystrój nie do końca jest spójny, to zachęca wraźna czystość i bardzo miła obsługa.
Jedzenie jest bardzo smaczne, deliktane potrawy, wyrażnie przygotowywane ze świżych składników. Szczególnie polecam menu dań regionalnych, które są przepszyszne.

Termin wizyty: kwiecień 2014
    • Atmosfera
Dziękujemy, Kurek

Koliba — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stara Lubovna, Presov
Stara Lubovna, Presov

Byłeś(-aś) w Koliba? Podziel się wrażeniami!