Otwarte dzisiaj: Zamknięte

Zrecenzowano: 4 września 2019
Joanna Z
Łódź, Polska

Zrecenzowano: 4 września 2019

Zwiedzanie destylarni whiskey z degustacją, obok restauracja z daniami z czekolady + plac zabaw dla dzieci (żeby skorzystać trzeba kupić sok). Można zobaczyć, ale nie powala.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2019
Dziękujemy, Joanna Z
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

Myślę,ze miejsce przecenione,,,niema za duzo do zwiedzania,,,za wszystko sie płaci,,,Ceny whisky wyższe w sklepie firmowym,niż w każdym innym markecie..

Dziękujemy, manolos990
Zrecenzowano: 20 marca 2019 z urządzeń przenośnych

Miejsca nie sposób zauważyć ogromna drewniana brama widoczna jest dla turystów z daleka Trafiliśmy akurat w taka porę ze fabrykę whisky zwiedzaliśmy sami tzn ja i mąż pani przewodnik była bardzo miła i pozwoliła nam zaglądnąć tam gdzie w grupie nie jest to możliwe ze względu na duża liczbę osób wrażenie fantastyczne a na koniec degustacja która odbywa się w przepięknej sali udekorowanej chyba największa płaskorzeźba w Europie obraz robi naprawdę ogromne wrażenie ale trzeba tam być żeby się o tym przekonać
Po wyjściu ma się już humorek na koniec otrzymujemy zdjęcie i przechodzimy do sklepu gdzie można nabyć rożnego rodzaju alkohole oczywiście na bazie whisky Chyba jeszcze nikt nie wyszedł ze sklepu bez żadnej procentowej pamiątki ;)
Zadowoleni ruszamy dalej aby załagodzić smak w ustach pyszna czekolada Do wyboru różne rodzaje czekolady jak i deserów Można również kupić na pamiątkę
W trakcie wizyty w parku zapominamy o dietach i liczeniu kalorii tam dopiero pobudzamy zmysł powonienia a co za tym idzie i apetyt na te wszystkie pyszności Poziom cukru wzrasta i wychodzimy zadowoleni
Polecam

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
2  Dziękujemy, 535ewaw
Zrecenzowano: 9 września 2018

Na początku mieliśmy wrażenie, że byliśmy w USA. Brama i pojemniki destylarni robią wrażenie. Na miejscu muzeum destylarni. Również sklep w czekoladziarni, która ma ciekawy klimat i można się naprawdę zasłodzić belgijską czekoladą i wyrobami na bazie miejscowego alkoholu czyli Whisky. Można także spróbować deserów w klimatycznym miejscu. Bardzo ładne miejsce ze stolikami w środku i na zewnątrz w sadzie śliwkowym . Dla nas to miejsce do którego warto wrócić i na pewno wrócimy na likier czekoladowy.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
1  Dziękujemy, Fidek
Zrecenzowano: 10 września 2017 z urządzeń przenośnych

Jak kogoś interesuje proces produkcji wyrobów spirytusowych to miejsce jest warte odwiedzenia. Przed wejściem do gorzelni można napić się dobrej kawy i kupić wyroby z czekolady robionej na miejscu. Po zwiedzaniu gorzelni i małego muzeum przystąpiliśmy do degustacji alkoholu. Polecam ich whisky oraz likier cherry na whisky ok 35% , dziewczynom smakował balsam. Wszystkie produkowane alkohole do nabycia w firmowym sklepie.

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2017
2  Dziękujemy, 513arkadiuszs