Zapisz
5/5

Przepiękny zamek ze wspaniałą nutą polskiej historii. Odrestaurowany i w pełni przystosowany do... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 1 września 2020
martag122
Wrocław, Polska
Super

Ciekawy zamek, piękne widoki z wieży, ciekawa opcja zwiedzania dla rodzin z dziećmi. Nie nudziliśmy... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 27 lipca 2020
Maria G
Gorzów Wlkp., Polska

Zrecenzowano: 14 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Świetnie zachowany zamek z bardzo bogatą wystawą. Piękne widoki, wnętrza i świetny obiekt do odwiedzenia dla małych o dużych odkrywców.

Dziękujemy, Kuba K
Zrecenzowano: 13 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo polecam wybrać się na zamek.Podczas potopu szwedzkiego na zamku ukryto polskie klejnoty koronacyjne. Odwiedzał zamek król Jan III Sobieski, latem pokazy SOKOLNIKÓW naprawdę warto zobaczyć. Występy są tylko 11.00, 13.00, 15.00 i 16.30 Można tez wracając z zamku zobaczyć skansen który tez warty obejrzenia. Zamek 5€ skansen 2€ podobno w zamku jest 23 447 eksponatów No nie liczyłam. Fajna jedna sala gdzie można przymierzyć stroje. Zwiedzanie zamku. Ok 2 godzin. Skansenu 45 min.

2  Dziękujemy, blondi13a
Zrecenzowano: 25 lipca 2019

Jestem zamkofanką.Nigdy mi się nie znudzą. Świetnie, że prowadzone są tam prace zabezpieczające.Budowla, była okazała, czego do dziś widać dowody.Wspaniały widok z wieży.No, i ślady polskiej historii.Polecam!

Dziękujemy, Agnieszka S
Zrecenzowano: 24 lipca 2019

W samym zamku jest około 20 komnat do zwiedzania,,,część przejść jest bardzo wąskich i niskich,,,ale warto wyjść na górę i zobaczyc panoramę,,,

Dziękujemy, manolos990
Zrecenzowano: 14 kwietnia 2019

Ciekawy zamek z polskimi tradycjami - koniecznie trzeba go odwiedzić! Zamek pięknie położony, gwarantuje cudowne widoki - także na Tatry. Dojazd dogodny ale podejście dosyć strome.

Termin skorzystania z atrakcji: marzec 2019
3  Dziękujemy, ANDRZEJ C