“Polecam zobaczyć”
Lubovna Castle — recenzja

Lubovna Castle
Nr 1 wśród 6 atrakcji (Stara Lubovna)
Więcej informacji o atrakcji
Informacje o atrakcji
Zalecany czas pobytu: 2–3 godziny
Zrecenzowano 6 lutego 2018

Byłem tu dwa razy. Dla mnie świetne miejsce. Zwiedzanie to ponad 2 h. NIesamowite widoki z baszty. Nam się udało mieć świetną pogodę. Pokazy sokolników - pewnie nie zawsze - to dość ciekawa atrakcja dodatkowa.

Dziękujemy, Robert S
Filtrowanie

Zrecenzowano 8 listopada 2017

byłam tam po raz trzeci. Za każdym razem odkrywam coś nowego, ale zawsze jest to dla mnie miejsce niezwykłe. Super przygotowane dla turystów- łatwość zwiedzanai i pozyskiwania historii, super widoki i atmosfera tego miejsca.

Dziękujemy, Ewa S
Zrecenzowano 3 listopada 2017

Zamek już z daleka prezentuje się okazale. Jego położenie kusi, by go odwiedzić. Położony blisko miasta, dogodny dojazd z Polski.

Dziękujemy, Michał P
Zrecenzowano 13 października 2017

Na tym zadbanym zamku, oprócz pamiątek historycznych, możesz zobaczyć pokazowe karmienie ptaków drapieżnych. Po pokazie nawet możesz sobie pstryknąć zdjęcie z ptakiem na ręku. A toaleta jest ZA DARMO, w dodatku na wesoło ozdobiona ;) No i oczywiście piękne widoki - jak jest przejrzysty dzień to fantastycznie widać Tatry. Na jednym z punktów widokowych zamku jest nawet luneta do której NIE musisz wrzucać pieniędzy, żeby przez nią popatrzeć :)

Dziękujemy, majko20152015
Zobacz więcej recenzji
Zrecenzowano 21 września 2017

Piękny i okazały zamek z polskimi akcentami. Polecam zwiedzanie. Do zamku droga pod górę ale nie męcząca, zawsze coś się dzieje. Ciekawe ekspozycje. W pobliżu skansen. Miejsce godne uwagi i zobaczenia.

1  Dziękujemy, marekkarnaus

Lubovna Castle — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Stara Lubovna, Presov

Byłeś(-aś) w Lubovna Castle? Podziel się wrażeniami!