Najniższe ceny za pobyt
Zarezerwuj najniższą cenę w tych witrynach
eDreams103 USD
Hotels.com
Travelocity
Orbitz.com
ZenHotels.com
FindHotel
Wyświetl 9 oferty
Zrecenzowano: 7 października 2018

Nie mieszkałem tam,ponieważ nie w tym celu wybraliśmy się w to miejsce.Byliśmy tam co najmniej kilka razy w różnych porach roku, tym razem jesienią - dlaczego ? Otóż chodzi o barwy , barwy jesieni.Zimą inaczej ta okolica wygląda , a wiosną i latem najpiękniej. Doszliśmy na miejsce na własnych nogach (ze Szczawnicy) nie żadnym tam wozem z fiakrem. Na miejscu jest wszytko czego potrzebuje zwykły turysta kochający naturę. Czyste powietrze, piękne widoki, góry, Dunajec oraz miejsce na posiłek, odpoczynek , a nawet nocleg. Polecam szczególnie wyśmienitą zupę gulaszową oraz zimne b.dobre piwo. Jest kilka smaków piwa , ale ze zrozumiałych względów nie mogę podać nazwy - najlepiej spróbować jedno, dwa na miejscu - a jeszcze inne zabrać do domu. Sorry, nie namawiam do alkoholu w tym miejscu. Dodam jeszcze ,że taki wypad jest zupełnie nie męczący w obie strony. Gdy aura sprzyja jest tu sporo osób, ale i tak wszyscy będą na pewno zadowoleni. Następnym razem odwiedzimy Leśnicę w porze zimowej, ale uwaga - może być zimno, nawet minus 18-20 stopni. Polecam to miejsce na poprawę humoru oraz kondycji ogólnej . Pozdrawiam wszystkich potencjalnie zainteresowanych tym miejscem.

Wskazówka dotycząca pokoi: Nie mieszkaliśmy w tym hotelu, szczegółów nie mogę podać
Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, Zbigniew ł
Zrecenzowano: 21 sierpnia 2018

Do Leśnicy można ze Szczawnicy dojechać autem, rowerem, albo po prostu wybrać się na spacer malowniczą drogą nad Dunajcem. Jakkolwiek się tam dostaniemy, to warto zatrzymać się na obiad w Chacie Pieniny, bo jedzenie mają tam pyszne. Polecam knedle i pierogi. Jeżeli macie dziecko nie lubiące nowych smaków, to Chata Pieniny oferuje standardowe fryty z kotletem dla dzieci. Warto jednak zaryzykować i zamówić maluchowi coś bardziej regionalnego. Mojej 7 - latce jedzonko smakowało - i nie były to wcale fryty. Do jedzenia przygrywa góralska kapela. Otoczenie ciekawe - córka życzyła sobie zdjęcia przy każdej drewnianej rzeźbie. Ceny są przyzwoite. Można najeść się do syta, a zbędne kalorie stracić w drodze (pieszej lub rowerowej) do Szczawnicy.

Termin pobytu: lipiec 2018
Dziękujemy, betoram
Zrecenzowano: 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Miła miejscòwka w piëknych opolicznościach przyrody. W kwietniu jeszcze miłej niż w sierpniu, zwyczajnie mniej turystòw. Polecam do odwiedzenia. W okolicy można pochodzić po jeszcze bezludnych słowackich Pieninach. W samej Chacie życzliwi kelnerzy, warto jednak zabrać euro, żeby nie korzystać z pienińskiego kursu walut. W okresie wakacyjnym z Polski napływa od rana fala turystòw, ktòra często przemierza cyklotrasë Szczawnica, Leśnica, Lipnik, Czerwony Klasztor, Szczawnica. W samej Leśnicy polecam odwiedzić barokowy kościòł.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Monika J
Zrecenzowano: 19 września 2017 z urządzeń przenośnych

Recenzja dotyczy części restauracyjnej. Bardzo miła i przytulna atmosfera, miła obsługa mówiąca co najmniej w trzech językach (słowacki, niemiecki, polski). Kuchnia europejska z lokalnymi specjałami. Dania dla dorosłych i osobne menu dla dzieci. Polecam knedle z gulaszem, a na popitkę wybornego Staropramena Ceny bardzo rozsądne, mimo że w EUR. Możliwość płatności kartą lub gotówką w EUR lub w PLN. Polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, TB_Wanderer
Zrecenzowano: 10 lipca 2017

Bywam tam za każdym razem, będąc w Szczawnicy i w Pieninach. Moja ostatnia wizyta również mega pozytywna, super, fajny klimat, okraszona muzyką góralską, bardzo dobre jedzenie i przede wszystkim dobre, słowackie piwo W 100% miejsce warte odwiedzenia. Polecam!!

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Mukla84