Najniższe ceny za pobyt
FindHotel
Travelocity
Wyświetl 10 oferty
Zrecenzowano: 24 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Miła miejscòwka w piëknych opolicznościach przyrody. W kwietniu jeszcze miłej niż w sierpniu, zwyczajnie mniej turystòw. Polecam do odwiedzenia. W okolicy można pochodzić po jeszcze bezludnych słowackich Pieninach. W samej Chacie życzliwi kelnerzy, warto jednak zabrać euro, żeby nie korzystać z pienińskiego kursu walut. W okresie wakacyjnym z Polski napływa od rana fala turystòw, ktòra często przemierza cyklotrasë Szczawnica, Leśnica, Lipnik, Czerwony Klasztor, Szczawnica. W samej Leśnicy polecam odwiedzić barokowy kościòł.

Termin pobytu: kwiecień 2018
Dziękujemy, Monika J
Zrecenzowano: 19 września 2017 z urządzeń przenośnych

Recenzja dotyczy części restauracyjnej. Bardzo miła i przytulna atmosfera, miła obsługa mówiąca co najmniej w trzech językach (słowacki, niemiecki, polski). Kuchnia europejska z lokalnymi specjałami. Dania dla dorosłych i osobne menu dla dzieci. Polecam knedle z gulaszem, a na popitkę wybornego Staropramena Ceny bardzo rozsądne, mimo że w EUR. Możliwość płatności kartą lub gotówką w EUR lub w PLN. Polecam!

Termin pobytu: wrzesień 2017
Dziękujemy, TB_Wanderer
Zrecenzowano: 10 lipca 2017

Bywam tam za każdym razem, będąc w Szczawnicy i w Pieninach. Moja ostatnia wizyta również mega pozytywna, super, fajny klimat, okraszona muzyką góralską, bardzo dobre jedzenie i przede wszystkim dobre, słowackie piwo W 100% miejsce warte odwiedzenia. Polecam!!

Termin pobytu: lipiec 2017
Dziękujemy, Mukla84
Zrecenzowano: 10 kwietnia 2017

Kiedyś to i była "chata", ale dziś to nowy ,ładny hotel położony w sercu Pienińskiego Parku Narodowego Słowacji ,a oddalony około 800 m od granicy Polskiej .
.Zresztą nie znam nikogo kto będąc w Szczawnicy nie odwiedził by tego miejsca.Do Leśnicy, bo tak nazywa się Słowacka wioska gdzie stoi "Pieninska chata" można zrobić sobie wspaniały spacer , lub podjechać rowerem malowniczą ścieżką rowerową .Można też samochodem ,ale tu już trzeba dołożyć kilometrów, a dla tych co lubią zdobywać szlaki , zejść sobie szlakiem turystycznym z "Palenicy. Tak , czy tak warto dla widoków , dla wspaniałej atmosfery którą tam spotkasz na każdym kroku {personel , góralska muzyka} ,ale i też aby spróbować tamtejszej kuchni regionalnej {pycha}.Polecam ten hotel ,pokoje w nim duże,jasne , czyściutkie. Na miejscu basen, restauracja , kort tenisowy , wypożyczalnia rowerów, bliskość Dunajca ,a dewizą tego miejsca to Gościnność.

Termin pobytu: kwiecień 2017
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi
2  Dziękujemy, Jolanta G
Zrecenzowano: 8 stycznia 2017 z urządzeń przenośnych

W Chacie Pieniny jestem każdego roku w maju lub lipcu. Ciekawe miejsce w Pieninach. Blisko Dunajec i trakt wzdłuż rzeki do Czerwonego Klasztoru. Dużo rzeźb przed Chatą. Chata Pieniny została zmodernizowana i rozbudowana w 2015 roku. Przed rozbudową, miejsce było bardziej romantyczne. W letnie weekendy dużo turystów, odpoczywających przy góralskiej muzyce.

Termin pobytu: lipiec 2016
Dziękujemy, Maciej Ż