“Super miejsce”

The 50/50 Greek Taverna
Nr 11 wśród 109 Restauracje (Sidari)
Kuchnie: Grecka
Opcje wyżywienia: Po godzinach
Opcje wyżywienia: Po godzinach

Pyszne jedzenie, miły właściciel. Polecam każdemu, jedno z najlepszych o ile nie najlepsze miejsce w Sidari.

Dziękujemy, Krzykszy

Zrecenzowano 20 września 2018 z urządzeń przenośnych

Trafiliśmy tam właśnie z Trip advisor, choć wcześniej przechodziliśmy tamtędy wieczorem i oglądaliśmy menu na zewnątrz. Lokal ten jest prowadzony przez bardzo przyjacielską rodzinę. Zwłaszcza Nikos jest bardzo miły. Właściciele dbają o drobny poczęstunek przed właściwym jedzeniem, jak i po. Interesują się w trakcie czy gościom smakuje i niczego nie brakuje. Raz poszliśmy i więcej nie chcieliśmy nigdzie indziej jeść. Wszystko jest bardzo smaczne i w rozsądnych cenach. Szkoda, że do naszego wyjazdu nie zdążymy spróbować tego wszystkiego co chcielibyśmy. Tak trzymać!

Termin wizyty: wrzesień 2018
Dziękujemy, iza_marusia
Zrecenzowano 28 maja 2018

Wygląda niepozornie ale jedzenie jest pyszne, miła obsługa. Super podejście do klienta. Polecam dania greckie.

Termin wizyty: maj 2018
Dziękujemy, mirka23
Zrecenzowano 3 listopada 2016

Pyszne jedzenie, bardzo życzliwa obsługa - traktuje wszystkich na równi (nie faworyzuje Anglików), bardzo miła atmosfera, gratisowy aperitif oraz deser.Polecam

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, Agaaata
Zrecenzowano 29 sierpnia 2016 z urządzeń przenośnych

Jeśli chodzi o jedzenie w Sidari, jego świeżość, smak,sposób podania,ceny dajemy nr 1 w Sidari. Doskonale. Właściciele zaskakują gratisami przed posiłkiem oraz po. Lokal nie znajduje się w jakimś pięknym otoczeniu z widokiem, i to jedyny minus. Ale cóż... wtedy byłby to raj.

Termin wizyty: sierpień 2016
Dziękujemy, selekcjoner

The 50/50 Greek Taverna — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w The 50/50 Greek Taverna? Podziel się wrażeniami!