Sidari
Zrecenzowano: 2 września 2019 z urządzeń przenośnych

Hotel okropny, brud i bałagan. Wystarczy spojrzeć na kratki przy basenie. Jedzenie fatalne. Po przyjeździe okazało się ze nie ma pokoju dla jednej rodziny z naszej paczki. Odradzam korzystanie z usług.

Dziękujemy, 106justynag
Zrecenzowano: 26 sierpnia 2019

sierpień 2019 Hotelik w niskiej zabudowie 1-piętrowej tradycyjne greckie trzy gwiazdki. Forma all inclusive - nikt głodny nie chodził, napoje i alkohole ( brandy, wódka, ouzo,gin, rum) mozna nalewać sobie samemu i w dowolnych ilościach. Napoje typu Fata, cola to oczywiście przypominajace smak oryginałów ale bez tragedii. hotel usytuowany przy głownej ulicy i 150m od kanału D'amour. Pokoje położone w daleszym położeniu obiektu więc cicho i spokojnie. Jedyny minus to że ściany w pokojach to tylko regips i mozna uczestniczyć w rozmowach sąsiadów ;). Wieczorem beznadziejny DJ który zamiast greckiej muzyki puszcza TECHNO!!! To najwiekszy minus tego obiektu bo tą muzyke niestety słychac w pokoju do późńych godzin nocnych. Znajomi mieli dalej niż my pokój od recepcji i mieli cicho. Pokoje sprzątane co drugi dzień. Ogólnie POLECAM!

Wskazówka dotycząca pokoi: pokoje jak najdalej oddalone od recepcji
Dziękujemy, rinker494
Zrecenzowano: 30 lipca 2019

Jest to hotel dwugwiazdkowy i z nawiązką spełnia ten standard. Ręczniki i pościele wymieniane codziennie, pokoje ok, nie śmierdzi spod prysznica, co w Grecji jest rzadkością. Jak ktoś nie wymaga do posiłków kawioru to jest naprawdę ok, zawsze świeże warzywa, jakieś owoce. Obsługa w porządku. Lokalizacja super, hotel położony blisko przepięknej plaży Apotripiti i blisko Kanału Miłości, niby Sidari, ale jednak na uboczu, nie było jakichś specjalnie głośnych imprez. Przyczepić się można do WiFi, bardzo słabo działa, także przy recepcji. Nie można zapłacić 2000zł za tydzień z przelotami i pełnym wyżywieniem i oczekiwać nie wiadomo jakich luksusów.

Dziękujemy, Łukasz Ś
Zrecenzowano: 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzie porażka, monotonne, na stołówce syf. Mięso było dwa razy w ciągu całego tygodnia, raz skrzydełka , raz jakieś udka. Naprawdę nie oczekiwaliśmy cudów , ale bez przesady. Pokój też bez szału, łazienka syf. Sprzątanie bardzo pobieżnie. Siłownia o której piszą , smiech na sali, nie wygłupiali by się. Ogólnie hotel naprawdę nie wart ceny która zapłaciliśmy. Z plusów to samoobsługowe nalewanie alkoholu i piwa. Nie trzeba bylo się nikogo prosić. Noi lokalizacja na plus. Byliśmy w czerwcu 2018.

Dziękujemy, Edward D
Zrecenzowano: 21 kwietnia 2019

wszystko na minus, na stołówce śmierdziało starą szmata. Jedzenie okropne, przez 11 dni jedliśmy frytki z keczupem. posiłki naprawdę straszne,kosztowaliśmy wszystkiego co serwowała kuchnia ale większość nie przechodziła nam przez gardło. Przekąski o jakich jest mowa ofercie to bułka z szynką i serem i pomarańcze. lody którymi chwali się hotel stoją na słońcu od rana do kolacji - samoobsługa wiec wyglądały OBRZYDLIWIE. na stołówce naczynia były brudne, szklanki śmierdziały, stoły i sztućce lepiły się. Pokój na trzy gwiazdki nie był zły ale z zlewu wychodziły raz na jakiś czas robaki. podczas kąpieli woda była w całej łazience. Leżaki przy basenie były w opłakanym stanie. wypłowiałe, porozrywane. przy kratach na basenie pleń pleń i jeszcze raz pleśń.Ani razu przez 11 dni nie widzieliśmy dezynfekcji strefy koło basenu. łazienki przy basenie czy w recepcji to totalny żart, sprzątane chyba raz na sezon. to zdecydowanie nie były trzy gwiazdki. jedząc na mieście właściciele restauracji współczuli nam noclegu.
odradzam każdemu, lepiej zostać w domu niż jechać na takie wakacje.

Termin pobytu: sierpień 2018
  • Typ podróży: Podróż ze znajomymi