“Pyszne jedzenie”

Mediterraneo Restaurant
Nr 35 wśród 109 Restauracje (Sidari)
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Śniadanie, Po godzinach, Rezerwacje

Bardzo dobre jedzenie oraz sympatyczna obsługa.Doskonała lokalizacja.Polecam wszystkim bardzo serdecznie!

Dziękujemy, Paulina Ć

Zrecenzowano 8 maja 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra kuchnia grecka. Przemila, szybka obsługa. Niedroga restauracja za 7,5 euro można dostać wielki talerz grilowanych mięs. Szczerze polecam!

Dziękujemy, 11kasian
Zrecenzowano 19 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Wybraliśmy grecką kuchnie. Brak smaku, niedoprawione. Weszliśmy do tej restauracji bo było w niej dużo osób, ale jak się okazało większość czekała na autobus. Jak podjechał prawie wszyscy z niej wyszli. Szkoda

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, Karol Ż
Zrecenzowano 22 sierpnia 2017 z urządzeń przenośnych

Byliśmy tutaj dwa razy. W szczególności polecam małże w sosie czosnkowym. Kalmary również smaczne. Tradycyjne sofrito także pyszne jednak w upalne dni lepsze sa owoce morza. Miła szybka obsługa.

Termin wizyty: sierpień 2017
Dziękujemy, _ukaszs440
Zrecenzowano 14 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Wspaniałe potrawy szczególnie specjały kuchni greckiej. Stosunkowo niedrogo. Poza tym bardzo miła obsługa. Szczerze polecam!

Termin wizyty: czerwiec 2016
Dziękujemy, 158damianr

Mediterraneo Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Mediterraneo Restaurant? Podziel się wrażeniami!