Zapisz
Polecam odpoczynek

Super plaża byliśmy na kilku i ta jest w top, blisko parking. Ładne widoki, ciepła woda. Plaża... Przeczytaj więcej

Zrecenzowano: 12 sierpnia 2020
bartlomiejw158
Mława, Polska
Piękna woda

Zrecenzowano: 19 września 2018
zosiag926
Opole, Polska

Zrecenzowano: 19 września 2018 z urządzeń przenośnych

Na plaże przyjechaliśmy autobusem green bus do Kassiopi. Idąc z przystanku na plaże ( spacerkiem 5 minut) piękne widoki z góry. Woda przezroczysta, jedna z najładniejszych plaż, które udało nam się zobaczyć ☺️ Buty do wody się przydają, można wypożyczyć leżak ale tez położyć się na skałach lub kamieniach. Warto tam jechać ☺️

Termin skorzystania z atrakcji: wrzesień 2018
Dziękujemy, zosiag926
Zrecenzowano: 6 września 2018

Z maską i rurką można pooglądać dno, widoki niezapomniane, przepływjące łodzie i promy a albania tuż za wodą!!!

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, rafalkali83
Zrecenzowano: 28 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Bardzo ładna plaża. Do wypożyczenia leżaki, ale można położyć się na ręczniku. Polecam jakieś obuwie do wejscia do wody kamienie nie są zbyt przyjemne na bosaka.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2018
Dziękujemy, piotrb325
Zrecenzowano: 29 czerwca 2018

Właśnie dostałem rachunek za telefon z Orange:(
Za 25 minut rozmowy z córką własnie z okolic tej przepieknej plaży albańska sieć komórkowa która niestety mnie przechwyciła skasowała 140złotych...masakra.
Niestety jest to punkt wysunięty najbliżej od Albanii i wpadliśmy jak śliwka w kompot.Nie umniejsza to faktu że miejsce godne odwiedzenia i warte grzechu i nadpłaconego rachunku.

Termin skorzystania z atrakcji: czerwiec 2018
2  Dziękujemy, darekiewa2018
Zrecenzowano: 13 września 2017

Przepiękna plaża z szafirową i szmaragdową wodą, fantazyjne skałki i cudowne widoki. Polecam to miejsce wszystkim do odpoczynku i fotografowania.

Termin skorzystania z atrakcji: sierpień 2017
Dziękujemy, Jagooda