“Wspaniałe miejsce”

Janis Taverna Restaurant
Nr 8 wśród 58 Restauracje (Kassiopi)
Kuchnie: Międzynarodowa
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Śniadanie, Rezerwacje
Zrecenzowano 31 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy w 8 osób, dwie rodziny. Risotto wspaniałe, kelner zapytany o sekret sosu natychmiast pobiegł do kuchni i opowiedział nam o procesie. Do tego widok na zatokę i zachód słońca!

Dziękujemy, tomaszk253

Zrecenzowano 10 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Lokal przy samej plaży przez co za niesamowity widok dodaje dodatkowe punkty . Bardzo miła obsługa , jedzonko smaczne, bardzo dobre wino

Dziękujemy, ismenka29
Zrecenzowano 16 września 2018

Z czystym sumieniem polecam a nawet grzechem byłoby nie odwiedzić tej restauracji będąc w Kassiopi. Przepyszne jedzenie, my zdecydowaliśmy się na meze dla dwóch osób, dzięki czemu mogliśmy spróbować wszystkiego po trochu - owoców morza, mięs, warzyw. Ledwo daliśmy radę to wszystko zjeść :) Bardzo dobre białe wino. Widok rewelacyjny, spędziliśmy w Janisie ponad 2 godziny. Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś uda nam się tam wrócić bo było tam magicznie!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Karolina N
Zrecenzowano 6 sierpnia 2018 z urządzeń przenośnych

Przepyszny makaron z owocami morza, bardzo miła obsługa, no i cudowny widok. Zdecydowanie warto!
Delucious spaghetti with seafood, very nice stuff, fatnastic view. I'ts really worth to go there!

Termin wizyty: sierpień 2018
Dziękujemy, Agnieszka E
Zrecenzowano 6 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Bardzo fajne miejsce na obiad, widok rewelacyjny, czysto i schludnie, obsługa miła i nie narzucająca się.

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Patrycja T

Janis Taverna Restaurant — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Janis Taverna Restaurant? Podziel się wrażeniami!