“Przystępna cena i niesamowite jedzenie!!”
Villa Margerita — recenzja

Villa Margerita
Kuchnie: Wschodnioeuropejska, Chorwacka
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Opcje wyżywienia: Po godzinach, Rezerwacje
Zrecenzowano 14 września 2016 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Villa Margerita nad samiutką plażą ze wspaniałym widokiem i dużym patio. Wszystkie dania, jak i przystawki są bardzo obfite i smaczne, a obsługa jest przemiła!! Zdecydowanie polecamy każdemu smakoszowi owoców morza i nie tylko!!

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, alcoon

Zrecenzowano 13 września 2016 z urządzeń przenośnych

Sprawdziliśmy od jedynki. Niezła była Konoba Istriana co zresztą napisałem w recenzji. Jednak ta knajpka pokonała wszystkie. Świetne zimne przekąski. Doskonała ryba. Niezłe wino. Uprzejma obsługa. Rozsądna cena za duże porcje z klasą.

Termin wizyty: wrzesień 2016
Dziękujemy, piotr363
Zrecenzowano 24 lipca 2016 z urządzeń przenośnych

Wyśmienity jedzenie. Porcje duże i przystępne ceny.
Bardzo miła obsługa.
Najlepsze grillowane mięso w całej Pjescana Uvala.
Kącik zabaw dla dzieci.
Miejsce godne polecenia

Termin wizyty: lipiec 2016
Dziękujemy, Ewa M
Zrecenzowano 26 sierpnia 2015 z urządzeń przenośnych

Restauracja położona kilkadziesiąt metrów od plaży; porcje bardzo duże, smaczne, jednak dania odrobinę zbyt słone; ceny przystępne; obsługa miła

Termin wizyty: sierpień 2015
Dziękujemy, Tochers
Zrecenzowano 13 czerwca 2015

Jadłem u was ośmiornice. Chciałbym powiedzieć, że czosnek nie jest jedynym składnikiem, którym można dodać czemuś smak. Jeżeli jest go za dużo, to poza czosnkiem nic nie czuć.
Owoce morze mojej żony były lepsze, ale ani to wybitne, ani nawet bardzo dobre.

Termin wizyty: lipiec 2014
Dziękujemy, SzyszynkaInternation

Villa Margerita — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Byłeś(-aś) w Villa Margerita? Podziel się wrażeniami!