Zrecenzowano: 11 października 2018 z urządzeń przenośnych

Hotel bardzo zaniedbany i brudny.jedzenie zimne. Obsługa nie zna angielskiego. Animatorzy nie wykazują inicjatywy. Plaża wąska brudna polamane leżaki i parasole. E opcji ale inclusive tylko drinki
Z ginu,wódki luki raki. Barmani nie posiadają sokow syropów do drinki shaera oraz szkla. Nie polecam nikomu tego hotelu

Termin pobytu: październik 2018
1  Dziękujemy, joannatomiak20
Zrecenzowano: 4 października 2018

Na wstępie chcemy napisać, że jadąc na wakacje nie nastawiamy się na wyszukiwanie niedoskonałości hotelu, tylko na dobrą zabawę i wypoczynek. Po ostatnich opiniach jakie tu przeczytaliśmy, jechaliśmy z nastawieniem, że czekają nas trochę spartańskie warunki. Na miejscu okazało się jednak, że jak na warunki tureckie i kwotę jaką wydaliśmy na pobyt, hotel jest naprawdę spoko. Może niektórzy nie wiedzą, ale tureckie 4* to nasze max 2,5-3*, więc nie ma co spodziewać się sheratonów. Dostaliśmy duży, dość czysty pokój w nowej części. Za każdym razem gdy pokój był sprzątany dostawaliśmy świeżą pościel i ręczniki. Podłoga nie była myta, ale zamiatana. Jedzenie dobre, spory wybór, ale często się powtarzało. Nie zauważyliśmy, żeby coś było nieświeże. Kolejki zdarzały się tylko po jedzenie przyrządzane na żywo (kebab, grillowane mięso, naleśniki, lody). Czystość w restauracji na średnim poziomie aczkolwiek nie zdarzyło się, żebyśmy usiedli do brudnego stolika, bo obsługa uwijała się jak tylko mogła. Obsługa, barmani bardzo mili i zwykle uśmiechnięci. Napoje i alkohol (nieoszukany) poza restauracją wydawane w najtańszych cienkich plastikowych kubkach (czasem zdarzały się lepsze, papierowe, b. rzadko szklane). Piwo Tuborg - duński lekki lager, smaczny. Baseny czyste, zjeżdżalnie super sprawa. Teren hotelu rozległy i dość zadbany. Plaża (wąska i dość brudna) i animacje (mało atrakcyjne i rzadko) były chyba najsłabszymi punktami hotelu. Poprzednik wspomina o hałaśliwym weselu zorganizowanym dla zewnętrznych gości. Widać kwestia podejścia, bo dla nas była to fajna atrakcja zobaczyć tradycyjne tureckie wesele, posłuchać ich muzyki i zobaczyć obyczaje w tym taniec. Poza tym wesele zaczęło się o 20:00 a skończyło o północy, więc bez przesady - trochę więcej luzu. Bazar przy samym hotelu otwierany codziennie późnym wieczorem jest super atrakcją. Podsumowując, stosunek ceny do jakości bardzo dobry. Jesteśmy bardzo zadowoleni :-)

2  Dziękujemy, 1raya1
Zrecenzowano: 1 października 2018

Standard hotelu znacznie odbiega od standardu przedstawionego w ofercie. Uchybienia w sposobie wykonania umowy polegają na:
- brudny, słabo posprzątany pokój (podłoga nie była myta przez cały pobyt),
- przez cały okres pobytu nie wymieniana pościel,
- zagrzybiony brodzik w łazience,
- monotonny jadłospis (posiłki ze śniadania były podawane na obiad i kolację),
- zimne i nieświeże posiłki,
- brudne stoły na stołówce, nieposprzątane po konsumpcji poprzednich gości,
- niewystarczająca ilość sztućców, szklanek i filiżanek,
- brudne zagrzybione urządzenia np.: lodówka, ekspres do kawy,
- brak podwieczorka gwarantowanego w ofercie z kawą, herbatą i ciastem w godzinach
17:00-18:00
- brak dostępu do internetu w pokoju (gwarantowane w ofercie)
W naszej opinii hotel Gumuldur Ressort absolutnie nie zasługuje na 4*.

• Typ podróży: Podróż ze znajomymi
1  Dziękujemy, marzena2245
Zrecenzowano: 29 września 2018

Brud. Serwowane zepsute posiłki. Na stołówce brudno jak w więziennej kantynie. Pokoje zaniedbane. Hotel potrafi organizować zewnętrzne bardzo hałaśliwe wesela w centrum resortu do późnych godzin nocnych. Braki sztućców, ręczników na wymianę. Leżaki, stoliki i osprzęt basenowy w ogóle nie sprzątane. Szczerze odradzam, chyba że ktoś lubi klimaty survivalu.

1  Dziękujemy, KrystianM533
Zrecenzowano: 14 września 2018 z urządzeń przenośnych

Na początku zaznaczę, że to była moja druga wizyta w tym hotelu. Pierwszy raz byliśmy tam w 2014 roku. To byl pierwszy sezon nowego budynku. Na stołówce półki uginały się od jedzenia. Bar zachęcał różnorodnymi drinkami. Dlatego po latach postanowiliśmy wrócić i zabrać ze sobą teściów. I tak. Na pierwszy rzut oka - pierwsze minuty - wow, dołożyli dach nad stołówką, dołożyli fajne takie drewniane altanki. Reszta jak była tak jest. Z biegiem czasu się rozczarowywalismy. Po pierwsze - czystość pokoi. Te są sprzątane pobieżnie. Jak zostawisz napiwek to Ci ułożą wzorek z ręczników, a jak nie to tylko papier i ręczniki w łazience wymienią ale podłogi nie umyją (choć zgłaszaliśmy że z prysznica cieknie przez kabinę). Dalej - personel praktycznie nie zna angielskiego. Czyli co, muszę znać Turecki albo Niemiecki zeby tam się dogadać? Połowa personelu to deportowani Niemcy, pracują tam chyba za karę. Na barze bieda aż piszczy. Nawet nie chce mi się komentować sprawy kiedy zabrakło wódki w pool-barze i musiałem wołać managera (jedynego który sprawnie angielskim włada). Whisky brak. A kiedyś była. Wyżywienie mało zróżnicowane i w sumie po kilku dniach nie miałem tam co jeść (serów 30 rodzajów i 3 rodzaje mielonek mnie nie ustawia), raz jeden był niezły kebab europejski z kurczaka. Stołówka wypełniona w godzinach szczytu po brzegi, przy drinkach kolejka po horyzont, aż się odechciewalo popić obiad albo kolację piwem). Na pewno nie przyjadę tu kolejny raz, widzę tendencję zniżkową. Pozdrawiam Rafała z Wawy

2  Dziękujemy, Piotr Ć