“Świetna karczma! ”
Karcma u Borzanka — recenzja

Karcma u Borzanka
Nr 10 wśród 43 Restauracje (Nowy Targ)

Karczma ma typowy wystrój góralski, jest bardzo klimatyczna. Obsługa była miła, a wszystkie dania podawane zaskakująco szybko. Wszystko co zamówiliśmy było bardzo smaczne! Bardzo mile zaskoczeni byliśmy również rachunkiem jaki przyszło nam zapłacić - ponieważ w porównaniu do innych tego typu miejsc zapłaciliśmy ułamek standardowej ceny! :)

Dziękujemy, 742aleksandraz

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po górskiej wędrówce, głodni i spragnieni udaliśmy się do Borzanka na obiad. Dlaczego właśnie tu? Bo jest pyszne jedzenie, jest klimat, jest sprawna, miła obsługa i ceny bardzo przyjazne dlatego warto wyrwać się z zatłoczonego Zakopanego i zjeść w spokojnym przyjemnym miejscu. Polecam!

Dziękujemy, 513anetas
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Po kilku dniach w Chorwacji a następnie na Węgrzech pora na Polsk@ knajpkę. Od samego początku same pozytywy. Przestronność lokalu pobudza do marzeń kulinarnych. Drugie wizyta w toalecie. Szok. Czysto, pachnąco ... Nie ma słów. Ogromny plus. Wizyta za stołem. Wreszcie profesjonalna kelnerka i kelner. Wszystko zamówione i trafnie podane. Jestem w Polsce i czuję się jak Polak. Wspaniałe smaki. Dużo, ładnie podane i smacznie. Przepraszam przesmacznie. Ogromne brawa dla tej restauracji. Buziaki dla obsługi.

Dziękujemy, Arrosss
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja jest typowo regionalna. Kwaśnica, żeberka, grule. Ale na tle innych regionalnych knajp raczej odstaje

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, MariuszNT
Zrecenzowano 19 lipca 2019

Świetne miejsce... Jedzenie rewelacja.. Ceny bardzo niskie...trudno się zdecydować co wybrać z karty bo same smakowite dania.. Za każdym razem polecam spróbować coś innego..
Pozdrawiam

Dziękujemy, marguz1

Karcma u Borzanka — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Karcma u Borzanka? Podziel się wrażeniami!