“Dowóz”
Sushi House — recenzja

Sushi House
Nr 6 wśród 48 Restauracje (Nowy Targ)
Kuchnie: Sushi
Zrecenzowano 11 września 2019 z urządzeń przenośnych

Jedzenie pyszne, ale nie polecam dowozu. Oczekiwanie ( któryś raz z koleji ) 2 godz, to lekkie przegięcie. Zwłaszcza, że Pani przyjmująca zamówienie podaje czas dostawy do 45 min, nie informując po tym czasie że wszystko się wydłuży.

Dziękujemy, SmakoszStekow

Zrecenzowano 5 września 2019

Najlepsze sushi jakie jadłam, a do tego fajne piwo. Przypadkowy wybór w Nowym Targu, gdzie ostatnie czego się spodziewałam to tak fantastycznych rolek!

Termin wizyty: grudzień 2018
Dziękujemy, Monika J
Zrecenzowano 28 sierpnia 2019

Pyszne jedzenie. panuje tam bardzo miła atmosfera! obsługa również bardzo miła a jedzenie wyśmienite.

Dziękujemy, Magda M
Zrecenzowano 26 maja 2019

Malutki lokalik, utrzymany w nieco słabo zdefiniowanym stylu: rustykalnym? retro? marynistycznym (te liny)?, jednak swoją atmosferę posiada. Ale nie o atmosferę tu chodzi, a o kapitalne, doskonale wyważone w smaku potrawy kuchni japońskiej. Piszę japońskiej, choć powiewu filozofii Zen, ani Shinto tu nie uświadczycie, wszystko jest doskonale zeuropeizowane i dostosowane do polskiego podniebienia. Jeśli chodzi o prezentację potraw i pierwsze wrażenie- nie mam zastrzeżeń. Wszystko zgodne z moim (niemałym) oczekiwaniem, bez zbytniego rokoko. Natomiast kompozycje smakowe poszczególnych rodzajów sushi, zarówno rolek maki jak i innych typów oraz potraw nie będących sushi (nienaganna tempura!) to temat na osobną opowieść. Bardzo długą opowieść... Choć nie, tego trzeba po prostu samemu spróbować. Gorąco polecam!

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, Mike F
Zrecenzowano 8 kwietnia 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo dobra zupa z tofu i glonami. Do tego zestaw sushi, ladnie podany i zrobiony starannie. Po prostu pysznie:)

Termin wizyty: kwiecień 2019
Dziękujemy, 799basiam

Sushi House — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Sushi House? Podziel się wrażeniami!