“Jedzenie takie sobie”

Restauracja Hotelu Nad Przelomem
Nr 7 wśród 43 Restauracje (Nowy Targ)

Fajne miejsce dla rodzin zwłaszcza że w ogrodzie są stoliki i plac zabaw. Jedzenie jest takie sobie. Jeśli jesteś głodny to da się zjeść, ale jeśli szukasz przyjemności z jedzenia to odradzam wizytę tutaj. Zamowilismy placek flisaka w którym placki ziemniaczane były trochę gumowate i bez smaku. Mięso niezbyt przyprawione. Drugie danie to pstrąg w którym było za dużo seler prawdopodobnie, ziemniaki pieczone też bez smaku. Trzecia potrawą był kurczak dla dziecka: suchy,, marchewka stara. Da się zjeść ale więcej tutaj raczej nie zawieramy. Na plus zasługuje piwo Sromowskie. Także na piwo tak A na obiad nie.

Dziękujemy, Marek S

Zrecenzowano 3 września 2019 z urządzeń przenośnych

Piękny widok, pyszne jedzenie, rozsądne ceny. :) Mila obsługa. Porcje też niemałe. Sporo miejsca w środku i na zewnątrz.

Dziękujemy, kaskaa5
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Nie zamawialiśmy posiłków a jedynie kawę i słodkości, które były bardzo smaczne. Kawa z ekspresu mocna i aromatyczna, pyszne ciasto i przepyszny deser lodowy z malinami i orzechami w bardzo urokliwym miejscu blisko brzegu Dunajca. Polecam

Dziękujemy, Karol K
Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa jak najbardziej na plus. Zamówiłam placek po węgiersku i był przepyszny, duża porcja i niewygórowane ceny. Herbata z konfiturą również bardzo dobra. Polecam to miejsce.

Dziękujemy, Klaudia G
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja przestronna, można zjeść na zewnątrz- jest tam miejsce do zabaw dla dzieci. Obsługa profesjonalna, czas oczekiwania na danie niedługi. Jedliśmy gulasz z jagnięciny podany w rondelku ( palce lizać) oraz warzywny burger na chlebie razowym (niebo w gębie!). Potrawy zaskakujące, niecodzienne i pyszne. Nawet delikatne brzuszki dzieci będą szczęśliwe. Na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, KatarzynaB3572

Restauracja Hotelu Nad Przelomem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sromowce Niżne, Małopolskie

Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotelu Nad Przelomem? Podziel się wrażeniami!