“Przyjemnie i smacznie”

Restauracja Hotelu Nad Przelomem
Nr 7 wśród 43 Restauracje (Nowy Targ)
Zrecenzowano 30 sierpnia 2019

Nie zamawialiśmy posiłków a jedynie kawę i słodkości, które były bardzo smaczne. Kawa z ekspresu mocna i aromatyczna, pyszne ciasto i przepyszny deser lodowy z malinami i orzechami w bardzo urokliwym miejscu blisko brzegu Dunajca. Polecam

Dziękujemy, Karol K

Zrecenzowano 22 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Obsługa jak najbardziej na plus. Zamówiłam placek po węgiersku i był przepyszny, duża porcja i niewygórowane ceny. Herbata z konfiturą również bardzo dobra. Polecam to miejsce.

Dziękujemy, Klaudia G
Zrecenzowano 8 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Restauracja przestronna, można zjeść na zewnątrz- jest tam miejsce do zabaw dla dzieci. Obsługa profesjonalna, czas oczekiwania na danie niedługi. Jedliśmy gulasz z jagnięciny podany w rondelku ( palce lizać) oraz warzywny burger na chlebie razowym (niebo w gębie!). Potrawy zaskakujące, niecodzienne i pyszne. Nawet delikatne brzuszki dzieci będą szczęśliwe. Na pewno tu wrócę.

Dziękujemy, KatarzynaB3572
Zrecenzowano 3 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam cudowną restaurację! Jedzenie przepyszne (mąż wybrał baraninę, ja makaron ze szpinakiem), do tego mrożona herbata z owocami - pychotka!
A najważniejsze, że można zjeść patrząc na Trzy Korony! Niesamowite wrażenie! :)

Dziękujemy, Magda G
Zrecenzowano 24 czerwca 2019

Podczas kilkudniowego pobytu w Sromowcach jedliśmy codziennie gdzie indziej, i zdecydowanie restauracja w hotelu Nad przełomem wypadła najlepiej. Jedzenie jest smaczne i świeże (w od różnieniu od innych pobliskich lokali, tu nie dostaliśmy nic odgrzewanego). Rosół z makaronem (jest z tego co pamiętam w menu dziecięcym) bardzo smaczny, pierogi z bryndzą i pierogi z mięsem również trzymają poziom. Bardzo dobry placek z gulaszem, najlepszy jaki jadłam od dawna: ciasto świeże i bez nadmiaru mąki, placek dobrze wysmażony, gulasz wołowy pyszny - jedyna wada to serwowanie placka z sosem czosnkowym, a nie z kwaśną śmietaną (można oczywiście poprosić o placek bez tego sosu, ale śmietana niestety nie jest dostępna). W restauracji są krzesełka dla małych dzieci, a obsługa jest bardzo miła. Byliśmy również pozytywnie zaskoczeni cenami, które wcale nie były wyższe, niż w innych lokalach w Sromowcach (których raczej nie mogę polecić).

Dziękujemy, Tringtrang

Restauracja Hotelu Nad Przelomem — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Sromowce Niżne, Małopolskie

Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Restauracja Hotelu Nad Przelomem? Podziel się wrażeniami!