“Lepiej omijać”

Primavera Restauracja i Pizzeria
Nr 28 wśród 43 Restauracje (Nowy Targ)
Zrecenzowano 2 września 2019

Najgorsza pizza frutti di mare, jaką jadłem (a jadłem ich wiele). Po ponadpółgodzinnym oczekiwaniu otrzymałem przypaloną bułę bez smaku. Na każdej ćwiartce po jednej krewetce i jednym kalmarze (dokładnie), mimo że cena mocno odbiega od pozostałych pozycji z menu. Zdecydowanie przepłacony i nieudany posiłek. Obsługa co najwyżej przeciętna. Jedynie lemoniada nadała smak całej wizycie - polecam!

Dziękujemy, miwsio

Zrecenzowano 18 sierpnia 2019 z urządzeń przenośnych

Polecam krem z groszku spagetti oraz naleśniki z serem. Jedzenie pyszne a obsługa bardzo miła. Warto.

Dziękujemy, Wojciech K
Zrecenzowano 16 czerwca 2019

Bardzo niemila i nieprofesjonalna obsluga. Mam na mysli jedna z kelnerek, ktora wydaje sie miala nieszczescie nas obslugiwac. Po wejsciu i zajeciu stolika przy podaniu a wrecz rzuceniu kart na stol dostalismy informacje cytuje "dania tylko z kuchni, pizzy nie ma" i Pani kelnerka odwrocila sie na piecie odchodzac i zostawiajac nas w lekkim oslupieniu. Zdarzylam jednak zapytac plecow Pani kelnerki czy moze wie kiedy bedzie mozna zjesc pizze na co w odpowiedzi uslyszelismy ze cytuje " nie wiem kiedy i czy bedzie" . O dziwo do dpowiedzi odwrocila sie z polowy sali wiec jednak moze troche kultury gdzies sie uchowalo. No coz, my wyszlismy i poszlismy do konkurencji do Villa Toscana na jedna z najpyszniejszych pizz jaka jadlam i bardzo sympatyczna obsluge. Rozumiem ze kazdy moze miec zly dzien, ze czasem problemy techniczne moga powodowac utrudnienia w pracy (bo tak sie domyslam ze temu nie mozna bylo dzisiaj zjesc pizzy w pizzeri) ale jak ktos pracuje i to nie tylko jako kelner ale w kazdym innym zawodzie gdzie obsluguje sie bezposrednio klientow to pozostawienie swoich fochow poza praca i profesjonalizm jest podstawa sukcesu. Chyba niektorzy musza sie jeszcze nauczyc ze klient w restauracji to nie zlo a jego opinia tez sie liczy. W Nowym Targu bede z pewnoscia jeszcze nie raz ale do tej restauracji juz nie zawitam, jedzenie byc moze jest dobre ale pierwsza opinia bardzo sie liczy i nie mam zamiaru poczuc sie jak nieproszony gosc choc mam placic za jedzenie. Ja osobiscie nie polecam, ale moze ktos inny trafi na profesjonalna i mila obsuge albo tez musi sam przekonac sie jak traktuje sie tam klientow.

Dziękujemy, Kasia P
Zrecenzowano 4 lutego 2019

Byliśmy z rodzinka 6 osób na obiedzie.
Z dziećmi na szybko to najlepiej na pizzę.
Pani z restauracji zorganizowała nam duży stolik.
Zamówiliśmy, czekanie w normie na pizzę , pani dopytała w trakcie jedzenia czy smakuje.
Dzieci małe nasze najmłodsze w tej chwili 1,5roku dostało kartkę z rysunkiem jedzenie i kredki do kolorowania.
Pizza ok smaczna, choć samo ciasto i brzegi jakby suche. Smakowało jak podpłomyk.
No ale składników na pizzy dużo i niedrogo.

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, rafal3300675
Zrecenzowano 25 stycznia 2019 z urządzeń przenośnych

Byliśmy kilkukrotnie z cała rodzina w trakcie pobytu sylwestrowego, mega pozytywne zaskoczenie. Pizza super, naleśniki rewelacja ( tylko najlepiej bez dodatków ) na przystawkę paluchy czosnkowe , bomba. Naprawdę polecam każdemu .

Termin wizyty: styczeń 2019
Dziękujemy, 738agatag

Primavera Restauracja i Pizzeria — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Primavera Restauracja i Pizzeria? Podziel się wrażeniami!