Nowy Targ

“Super miejsce”
Bar Łan — recenzja

Bar Łan
Nr 24 wśród 43 Restauracje (Nowy Targ)
Opis: Bar Łan, to miejsce stworzone z pasji do jedzenia i... picia. Znajdziecie tutaj zarówno pyszne roślinne jedzenie w przystępnej cenie, jak i pełen wybór alkoholi!
Zrecenzowano 4 września 2019

Miejsce z klimatem, zarówno dla rodzin z dziećmi jak i znajomych. Pyszne kremy z warzyw, ciekawie podane, chamburgery które są po prostu genialne. Duży wybór alkoholu. Polecam to miejsce z całego serca. Ten bar serwując swoje dania namówił moje dziecko na warzywa. Sukces!

Dziękujemy, Goslawka

Zrecenzowano 24 lutego 2019 z urządzeń przenośnych

Pierwszy raz z jedzeniem z Bar Łan mieliśmy doczynienia podczas HBC i wtedy się zakochaliśmy. Przy każdym powrocie z Tatr zajeżdżamy do Nowego Targu coś zjeść.

Pyszne podpłomyki, kotlety warzywne, ziemniaczki, sosy.
Tanio i smacznie.

Obsługa szybka i miła. Pozdrawiamy!

Termin wizyty: luty 2019
Dziękujemy, wiewpau
Zrecenzowano 24 listopada 2018

Nastrojowe miejsce,gdzie można spokojnie i smacznie zjeść,Kucharz bardzo stara się,by jedzenie było i pyszne i ładnie podane,Odkryłam nowe zestawienia składników,Bardzo smakowały mi pierogi ze szpinakiem.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, lucykac
Zrecenzowano 8 listopada 2018

Bardzo dobre jedzenie,smaczne, kolorowe,świeże, w bardzo dobrej cenie.Szczególnie polecam pierogi i podpłomyki, ale generalnie wszystko jest pyszne.Czekamy na większy wybór deserów.

Termin wizyty: październik 2018
Dziękujemy, pajpi2017
Zrecenzowano 23 października 2018

Jedzenie na 3+ coś w stylu przeglądu tygodnia, co z wczoraj zostało - zmienimy nazwę i podamy dzisiaj. Panowie na barze wolą zajmować się prywatnymi rozmowami niż rzetelną obsługa gości. Na karty czekaliśmy 10 minut, a później o wszystko trzeba się prosić. Już tam nie wrócimy.

Termin wizyty: wrzesień 2018
1  Dziękujemy, JustynkaK9

Bar Łan — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Bar Łan? Podziel się wrażeniami!