“Miłe popołudnie”
Kawiarnia Fanaberie — recenzja

Kawiarnia Fanaberie
Nr 16 wśród 43 Restauracje (Nowy Targ)
Zrecenzowano 23 sierpnia 2019

Jeśli chcesz miło spędzić parę chwil to konieczne odwiedź to miejsce. Karta dań mała ale jedzenie świeże i smaczne. Polecam bezę , poprostu przepyszna. Obsługa miła. Polecam to miejsce na małą kawkę i pyszny deserek .

Dziękujemy, luczjola

Zrecenzowano 14 listopada 2018 z urządzeń przenośnych

Kawiarnię Fanaberie odwiedziłam wraz z psem, wielkim plusem jest możliwość wejścia z czworonogiem. Miejsce bardzo spokojne, pyszne bagietki i herbata, obsługa bardzo grzeczna i pomocna. Na pewno będziemy wracać częściej :)

Termin wizyty: listopad 2018
Dziękujemy, podrozezpsem
Zrecenzowano 17 czerwca 2018 z urządzeń przenośnych

Makaron z kurczakiem rewelacja, idealnie śmietanowy a kurczak soczysty i aromatyczny. Porcje baaardzo duże, a przy tym niewielka cena.

Desery: Pavlova wyborna. Słodka beza, krem delikatny i mnóstwo owoców. Brownie również świetne, z lodami kokosowymi (vegan) i musem buraczano czekoladowym.

Obsługa bardzo serdeczna, wystrój fantastyczny a fakt, ze większość rzeczy zrobiona została własnoręcznie przez właściciela dodatkowo wprawia w zachwyt.

Polecam i będę wracać.

Termin wizyty: czerwiec 2018
Dziękujemy, barbaran21
Zrecenzowano 9 lutego 2018 z urządzeń przenośnych

Piękny wystrój kawiarni, pyszne jedzenie i niesamowita kawka!:) polecam wszystkim lubiącym spędzać czas w niesamowitych miejscach :)

Termin wizyty: luty 2018
Dziękujemy, Kinia E
Zrecenzowano 22 kwietnia 2018 z urządzeń przenośnych

Termin wizyty: kwiecień 2018

Kawiarnia Fanaberie — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Kawiarnia Fanaberie? Podziel się wrażeniami!