“Najlepsza kawa w mieście! Pyszne jedzenie”
Jadlomania — recenzja

Jadlomania
Nr 5 wśród 43 Restauracje (Nowy Targ)
Zrecenzowano 14 września 2019 z urządzeń przenośnych

Odwiedziliśmy Jadłomanie przy okazji wizyty na Podhalu. Wcześniej słyszeliśmy od lokalsów same superlatywy o tym lokalu więc postanowiliśmy to sprawdzić. Okazało się, że wszystko co mówią jest prawdą.
Bardzo miły, profesjonalny a przy tym wyluzowany barista podał nam kawę która wręcz zwaliła nas z nóg. Następnie po niezbyt długim oczekiwaniu przyszedł czas na danie główne. Pstrąg którego miałem okazję zjeść był z pewnością świeży i dobrze doprawiony. Lasagna którą zamówiła moja dziewczyna była jedną z ciekawszych które próbowałem, niezwykłe połączenie beszamelu, wołowiny i dyni w sosie pomidorowym. Lokal ma naprawdę fajny wystrój i klimat.
Wrócimy tam jeszcze nie raz :)

Dziękujemy, zabi922019

Zrecenzowano 24 lipca 2019

Polecam z całego serca. Bardzo miła obsługa. Menu krótkie ale same smaczności. Zupa pomidorowa z soczewicą bardzo dobra. Kurczak i frytki -pyszne. Szakszuka - rewelacja. Wszystko świeżutkie i ładnie podane. Czysto. Fajna muzyka. Czego chcieć więcej? Na pewno wrócimy.

Dziękujemy, Kasia J
Zrecenzowano 23 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Dania ciekawe, pełne smaku, ładnie podane. Bardzo dobre frytki i nieodmiennie znakomita szakszuka która weszła na stałe do jadłospisu.

Dziękujemy, MariuszNT
Zrecenzowano 20 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Bardzo miła luźna atmosfera jedzenie pyszne. Byliśmy na szybkim luchu, z miłą chęcią spędził bym tam więcej czasu że znajomymi.

Dziękujemy, 746_ukaszk
Zrecenzowano 13 lipca 2019 z urządzeń przenośnych

Przez przypadek trafiliśmy do "Jadłomani"
Na wstępie nie przywitał nas kelner czy barman tylko... gospodarz, który przyjął nas jak gości w swoim domu. Byliśmy mega zaskoczeni oczywiście pozytywnie, Nasze oczekiwania przerosły burgery , które w smaku są moim zdaniem najlepsze na Podhalu.
Klimat + Obsługa+ Smak = Petarda
Gorąco polecam

Dziękujemy, katarzynas645

Jadlomania — podobne obiekty, przeglądane przez podróżnych

Nowy Targ, Małopolskie

Byłeś(-aś) w Jadlomania? Podziel się wrażeniami!